Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
2019-01-14, 8 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Simas Kaušas, Eugenijus Starostinas
KRANTONA 16:0 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
(3:0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Ernestas Grudys
Paulius Juška
Aidas Capas
Tadas Norbutas
Karolis Inta
Erikas Vainoras
Donatas Surblys
Deividas Lukošius
Arnoldas Nausėdas
11 min. 1:0
Įvartis į savo vartus
Donatas Surblys
14 min. 2:0
Aidas Capas
25 min. 3:0
Donatas Surblys
27 min. 4:0
Deividas Lukošius
29 min. 5:0
32 min. 6:0
Įvartis į savo vartus
Donatas Surblys
34 min. 7:0
Deividas Lukošius
35 min. 8:0
Erikas Vainoras
37 min. 9:0
Arnoldas Nausėdas
38 min. 10:0
Donatas Surblys
41 min. 11:0
Erikas Vainoras
43 min. 12:0
Paulius Juška
43 min. 13:0
Paulius Juška
45 min. 14:0
Aidas Capas
49 min. 15:0
Deividas Lukošius
50 min. 16:0
Aleksandr Orinka
Magomed Alisultanov
Vadim Marčenkov
Maksim Ščerbina
Jevgenij Grinko
Tomas Pudživėlis
Deividas Kubilius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015