Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - pogrupis
2019-02-11, M.T. 1/2 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Simas Kaušas, Eugenijus Starostinas
EDM STATYBA-SENDVARIS 4:4 KFA AKADEMIJA-DITUVA
(0:3, b. 2:4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas Seminavičius
Robertas Gudas
Benas Alseika
Egidijus Ragainis
Ugnius Petrikas
Tadas Jurkus
Karolis Tendys
Gvidas Leliukas
1 min. 0:1
Aleksandr Fiodorov
7 min. 0:2
Ignas Venckus
20 min. 0:3
Aleksandr Fiodorov
Benas Alseika
28 min. 1:3
Tadas Jurkus
29 min. 2:3
34 min. 2:4
Ignas Venckus
Benas Alseika
37 min. 3:4
Tadas Jurkus
49 min. 4:4
Baudiniai
0:1
Ignas Venckus
Karolis Tendys
0:1
0:2
Nikita Korniejev
Gvidas Leliukas
1:2
1:2
Aleksandr Fiodorov
Ugnius Petrikas
2:2
2:3
Emilijus Golikovas
Benas Alseika
2:3
2:4
Vadim Trefilov
Vadim Trefilov
Aleksandr Fiodorov
Ignas Venckus
Dominykas Liutkus
Nikita Korniejev
Aleksey Lyskov
Gedas Lideika
Osvaldas Vasiliauskas
Modestas Lideika
Mark Šin
Emilijus Golikovas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Egidijus Ragainis, Ugnius Petrikas, Aleksandr Fiodorov, Ignas Venckus.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
1 turas
FASOUL ARTSPACE - TRITON LT
20.10
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - KLAIPĖDA CITY
21.15
1 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK PLIUSAS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-NEPTŪNAS 1 3
2. GARANT GROUP 1 3
3. FK GRANATA 1 3
4. FK JAKAI 1 3
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. FK PLIUSAS 0 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
10. TRITON LT 0 0
11. FK VS-JONUŠAI 1 0
12. FK FUTERA 1 0
13. FC SUOLIUKAS 1 0
14. NEWLINK TRUST 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015