Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2019-11-25, 3 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Tomas Lavrinavičius
KLAIPĖDA CITY B 6:4 FC SUOLIUKAS
(1-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Jevgenij Novičenkin
Virginijus Lapinskas
Rolandas Kuncė
Viktor Klesčionok
Viačeslav ČiumaČenko
Jevgenij Bulbenkov
Roman Abrašin
Oleg Romančiuk
Marius Prišmontas

Roman Abrašin
5 min. 1-0
9 min. 1-1
Tadas Baronas
Viktor Klesčionok
28 min. 2-1
Marius Prišmontas
35 min. 3-1
37 min. 3-2
Viktor Zujev
Roman Abrašin
45 min. 4-2
Rolandas Kuncė
46 min. 5-2
49 min. 5-3
Edgar Dorogavcev
Rolandas Kuncė
50 min. 6-3
50 min. 6-4
Edgar Dorogavcev
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Tadas Baronas
Tomas Šniauka
Viktor Zujev
Arvydas Dapkus
Žygimantas Šakys
Vilius Mišeika
Edgar Dorogavcev
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Edgar Dorogavcev, Viačeslav Čiumačenko, Oleg Romančiuk.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.30
Pusfinalis turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - KLAIPĖDA CITY
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KARYS.LT 3 13 9
2. BANGA 2 21 6
3. FK JAKAI 3 4 3
4. LCC MOOSE 4 -38 0

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 49 27
2. KRANTONA 9 41 24
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 54 22
4. FK JONUŠAI 9 16 18
5. FASOUL FC 9 24 16
6. FC SUOLIUKAS 9 11 16
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 22 13
8. FK JAKAI 9 -4 13
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 -8 13
10. LCC MOOSE 9 -28 7
11. DRAGŪNAI 9 -36 5
12. FK PLIUSAS 9 -42 5
13. PANTHERS FC 9 -42 3
14. FK FUTERA 9 -57 1

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 22
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 8 44 21
3. KLAIPĖDA CITY 8 6 16
4. KRUOPA 8 -6 13
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 6 12
6. DANĖS PERLAS 8 -11 9
7. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 -13 7
8. FK PLIUSAS-EURORENTA 8 -15 4
9. MEMEL 8 -45 1

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015