Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2019-11-28, 3 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas,
NAUTICA 10:13 FK GRANATA
(2:5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gvidas Gnedojus
Kevinas Drungilas
Vilius Norvilas
Jonas Latakas
Rokas Girtautas
Kiril Čiupalov
Vladimir Gerasimov
Edmundas Gaigalas
Marius Papšys
1 min. 0-1
Edvinas Girdenis
Marius Papšys
4 min. 1-1
Marius Papšys
10 min. 2-1
21 min. 2-2
Žilvinas Lukošius
22 min. 2-3
Edvinas Girdenis
23 min. 2-4
Žilvinas Lukošius
25 min. 2-5
Vaidotas Gedvilas
Vilius Norvilas
26 min. 3-5
28 min. 3-6
Artūras Kumpis
30 min. 3-7
Edvinas Girdenis
31 min. 3-8
Edvinas Girdenis
Kiril Čiupalov
32 min. 4-8
33 min. 4-9
Edvinas Girdenis
34 min. 4-10
Martynas Agintas
Marius Papšys
39 min. 5-10
41 min. 5-11
Titas Mikelis
Marius Papšys
42 min. 6-11
Rokas Girtautas
44 min. 7-11
Marius Papšys
46 min. 8-11
Jonas Latakas
46 min. 9-11
48 min. 9-12
Titas Mikelis
Marius Papšys
50 min. 10-12
50 min. 10-13
Edvinas Girdenis
Vaidotas Gedvilas
Paulius Kriščiūnas
Žilvinas Lukošius
Artūras Jakovenka
Edvinas Girdenis
Artūras Kumpis
Titas Mikelis
Martynas Agintas
Andrius Alunderis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Vladimir Gerasimov, Kiril Čiupalov, Artūras Kumpis, Titas Mikelis.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015