Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2019-12-09, 5 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Aidas Mazalas
KRANTONA 15:5 FC SUOLIUKAS
(5-2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Donatas Surblys
Paulius Juška
Karolis Kelpšas
Erikas Vainoras
Aurimas Skurdelis
Arnoldas Nausėdas
Aidas Capas
Aidas Capas
4 min. 1-0
Arnoldas Nausėdas
6 min. 2-0
16 min. 2-1
Sergej Smyslov
Paulius Juška
17 min. 3-1
Erikas Vainoras
21 min. 4-1
22 min. 4-2
Vilius Mišeika
Arnoldas Nausėdas
25 min. 5-2
Aurimas Skurdelis
27 min. 6-2
Karolis Kelpšas
28 min. 7-2
Erikas Vainoras
32 min. 8-2
Arnoldas Nausėdas
33 min. 9-2
35 min. 10-2
Įvartis į savo vartus
Arnoldas Nausėdas
36 min. 11-2
37 min. 11-3
Tadas Baronas
Paulius Juška
38 min. 12-3
Aidas Capas
41 min. 13-3
Karolis Kelpšas
43 min. 14-3
44 min. 14-4
Sergej Smyslov
47 min. 14-5
Viktor Zujev
Arnoldas Nausėdas
48 min. 15-5
Ernestas Gedminas
Tadas Baronas
Viktor Zujev
Vilius Mišeika
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015