Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2019-12-13, 5 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Tomas Lavrinavičius
EDM STATYBA-SENDVARIS 6:10 PORT MARE
(2-6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Tadas Jurkus
Vytautas Zablockis
Karolis Tendys
Robertas Gudas
Benas Alseika
Tomas Bardauskas
Mantas Kurapatkinas
Benas Alseika
4 min. 1-0
12 min. 1-1
Aurimas Jurgelevičius
16 min. 1-2
Tadas Gudauskas
19 min. 1-3
Mantas Grigaitis
Karolis Tendys
20 min. 2-3
21 min. 2-4
Justas Vainikaitis
25 min. 2-5
Žilvinas Kymantas
25 min. 2-6
Žilvinas Kymantas
Robertas Gudas
28 min. 3-6
Tomas Bardauskas
36 min. 4-6
Tomas Bardauskas
36 min. 5-6
45 min. 5-7
Rokas Borusas
49 min. 5-8
Mantas Grigaitis
50 min. 5-9
Žilvinas Kymantas
50 min. 5-10
Aurimas Jurgelevičius
Karolis Tendys
60 min. 6-10
Andrius Gecas
Mantas Grigaitis
Justas Vainikaitis
Aurimas Jurgelevičius
Tadas Gudauskas
Kazimieras Žutautas
Žilvinas Kymantas
Rokas Borusas
Marius Stonkus
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015