Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2019-12-19, 6 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas, Eugenijus Starostinas
PORT MARE 16:5 KLAIPĖDOS POLICIJA
(8-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mantas Grigaitis
Aurimas Jurgelevičius
Kazimieras Žutautas
Žilvinas Kymantas
Rokas Borusas
Marius Stonkus
Saulius Varkalis
Marius Stonkus
2 min. 1-0
Marius Stonkus
5 min. 2-0
Kazimieras Žutautas
7 min. 3-0
Marius Stonkus
8 min. 4-0
Aurimas Jurgelevičius
15 min. 5-0
Kazimieras Žutautas
16 min. 6-0
Mantas Grigaitis
17 min. 7-0
20 min. 7-1
Modestas Kuisys
Žilvinas Kymantas
21 min. 8-1
Aurimas Jurgelevičius
28 min. 9-1
29 min. 9-2
Manfredas Ramonas
Rokas Borusas
30 min. 10-2
Marius Stonkus
31 min. 11-2
Mantas Grigaitis
31 min. 12-2
32 min. 12-3
Modestas Kuisys
Žilvinas Kymantas
34 min. 13-3
38 min. 13-4
Artūras Žilinskas
Aurimas Jurgelevičius
40 min. 14-4
Marius Stonkus
42 min. 15-4
Aurimas Jurgelevičius
45 min. 16-4
49 min. 16-5
Žydrūnas Janavičius
Artūras Žilinskas
Modestas Kuisys
Evaldas Magdušauskas
Linas Ušinskas
Žydrūnas Kazbaraitis
Žydrūnas Janavičius
Lijana Gedminaitė
Manfredas Ramonas
Ramūnas Šideikis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Ramūnas Šideikis, Aurimas Jurgelevičius.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
10 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
10 turas
PANTHERS FC - GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - KRUOPA
Šilutės miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 8 22 19
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 8 3 16
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 0 10
5. MINIJA B 8 -9 8
6. FASOUL 9 -11 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 10 19
5. FK GRANATA 8 9 17
6. FC SUOLIUKAS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 9 -4 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 27 23
2. DANĖS PERLAS 9 -6 16
3. NAUTICA 8 21 15
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 10 13
5. KLAIPĖDA CITY 9 1 12
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 9 -43 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015