Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - "Mažosios Taurės" pogrupis
2020-01-26, 11 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Aidas Mazalas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7:6 FC SUOLIUKAS
(4-3)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Andrius Puotkalis
Tomas Petraška
Mindaugas Šimkus
Dominykas Liutkus
Mindaugas Liutkus
Giedrius Zaniauskas
Eimantas Šeškevičius
Ramūnas Bacys
Aivaras Umantas
5 min. 0-1
Edgar Dorogavcev
Giedrius Zaniauskas
13 min. 1-1
Eimantas Šeškevičius
14 min. 2-1
18 min. 2-2
Edvardas Bacevičius
Dominykas Liutkus
20 min. 3-2
Aivaras Umantas
24 min. 4-2
25 min. 4-3
Edgar Dorogavcev
31 min. 4-4
Edvardas Bacevičius
39 min. 4-5
Edgar Dorogavcev
Tomas Petraška
40 min. 5-5
Giedrius Zaniauskas
41 min. 6-5
Dominykas Liutkus
47 min. 7-5
48 min. 7-6
Edgar Dorogavcev
Andrej Smyslov
Tomas Pudživėlis
Žygimantas Šakys
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Edvardas Bacevičius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015