Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-01-26, 11 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Tomas Lavrinavičius
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11:3 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
(5-2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edvinas Razutis
Marius Valskis
Tadas Labukas
Gediminas Jackus
Marius Komovas
Tadas Balઅiๅnas
Mindaugas Žemaitaitis
Artūras Mosejevas
Tadas Labukas
1 min. 1-0
Marius Komovas
16 min. 2-0
16 min. 2-1
Ainis Vilavičius
Edvinas Razutis
18 min. 3-1
Tadas Labukas
21 min. 4-1
Tadas Labukas
23 min. 5-1
24 min. 5-2
Edgaras Drąsutis
35 min. 5-3
Gvidas Juška
Tadas Labukas
40 min. 6-3
Marius Komovas
42 min. 7-3
Mindaugas Žemaitaitis
46 min. 8-3
Mindaugas Žemaitaitis
48 min. 9-3
Marius Komovas
49 min. 10-3
Mindaugas Žemaitaitis
50 min. 11-3
Edgaras Drąsutis
Ainis Vilavičius
Audrius Tolis
Gvidas Juška
Justas Raziūnas
Evaldas Misiūnas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Edgaras Drąsutis, Marius Valskis.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015