Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-02-10, 13 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Kevinas Drungilas
KRUOPA 7:12 KLAIPĖDA CITY
(3-6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Eugenijus Davidonis
Ramūnas Narvilas
Andrej Makov
Jevgenij Zaicev
Scott Palmer
Arūnas Arbatauskas
Eduardas Davidonis
Kasparas Davidonis
Martynas Jankauskas
2 min. 0-1
Donatas Stankevičius
4 min. 0-2
Vladislav Kučerov
10 min. 0-3
Vladislav Kučerov
11 min. 0-4
German Jezerskij
13 min. 0-5
Donatas Stankevičius
Arūnas Arbatauskas
15 min. 1-5
Arūnas Arbatauskas
16 min. 2-5
Jevgenij Zaicev
21 min. 3-5
24 min. 3-6
Donatas Stankevičius
27 min. 3-7
Vladislav Kučerov
Jevgenij Zaicev
28 min. 4-7
30 min. 4-8
Justas Adamas
Įvartis į savo vartus
34 min. 4-9
Martynas Jankauskas
36 min. 5-9
Ramūnas Narvilas
39 min. 6-9
40 min. 6-10
Vladislav Kučerov
46 min. 6-11
German Jezerskij
48 min. 6-12
Donatas Stankevičius
Martynas Jankauskas
49 min. 7-12
Dmitrij Jakovlev
Donatas Stankevičius
Dovydas Zakrevskij
Vladislav Kučerov
Jevgenij Dodonov
Vitalij Gurejev
Anton Ananjev
Justas Adamas
German Jezerskij
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : Andrej Makov.
  Rungtynių video:
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015