Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - "Mažosios Taurės" pogrupis
2020-03-01, 16 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Simas Kaušas
FC SUOLIUKAS 3:5 FK GIRULIAI
(2-4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Timur Cyvaniuk
Tadas Baronas
Tomas Pudživėlis
Viktor Zujev
Vilius Mišeika
Edgar Dorogavcev
3 min. 0-1
Robertas Baltuonė
Vilius Mišeika
11 min. 1-1
15 min. 1-2
Pedro Miranda
18 min. 1-3
Pedro Miranda
Edgar Dorogavcev
19 min. 2-3
20 min. 2-4
Pedro Miranda
42 min. 2-5
Robertas Baltuonė
Edgar Dorogavcev
43 min. 3-5
Almantas Mickus
Žilvinas Kelpšas
Artūras Puidokas
Vilius Bundulas
Pedro Miranda
Vitalijus Bieliauskas
Robertas Baltuonė
Tadas Jaugelavičius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Tomas Pudživėlis, Pedro Miranda, Robertas Baltuonė.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015