Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-03-11, 17 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas, Ernestas Kemėža
KFA AKADEMIJA 7:3 SPARTA
(3-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vadim Trefilov
Aleksandr Fiodorov
Mark Sheen
Dovydas Švambaris
Aleksandr Dymov
Nikita Karnylos
Aleksej Lyskov
Maksim Ščerbina
Nikita Karnylos
12 min. 1-0
Mark Sheen
16 min. 2-0
17 min. 2-1
Paulius Ruseckas
Mark Sheen
24 min. 3-1
Maksim Ščerbina
36 min. 4-1
37 min. 4-2
Paulius Ruseckas
Aleksandr Fiodorov
42 min. 5-2
Aleksandr Fiodorov
44 min. 6-2
47 min. 6-3
Nikolaj Beliak
Aleksandr Dymov
50 min. 7-3
Arvydas Trizno
Artūras Bytautas
Nikolaj Beliak
Paulius Ruseckas
Arnoldas Liutika
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
21.10
1 turas
KRANTONA - FK BALTIJA
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
1 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - FK PAJŪRIS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 3
2. FK VS-JONUŠAI 0 0
3. FK BALTIJA 0 0
4. KFA-FC NEPTŪNAS 0 0
5. FK SMK 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. KRANTONA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS B 0 0
2. FK PLIUSAS 0 0
3. DRAGŪNAI 0 0
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
5. FK FUTERA 0 0
6. LCC MOOSE FC 0 0
7. FASOUL ARTSPACE 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
3. FK FUTERA 0 0
4. FK PAJŪRIS 0 0
5. NAUTICA 0 0
6. MEMEL 0 0
7. GEGŪNĖ-SENDVARIS 0 0
8. DANĖS PERLAS 0 0
9. KRUOPA 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015