LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2022-05-22, 1 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Joris Kabelka, Justas Seselskas
FASOUL 5-1
(3-1)
KLAIPĖDOS FM B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Khaled Menani
Artiom Lysakov
Mohamed Sahbi
Anton Ananjev
Vitalijus Paulauskas
Vilius Kasparavičius
simonas Pilypas
Justas Vainikaitis
Nerijus Jurkaitis
Kęstutis Žymantas
Edgar Dorogavcev
Rokas Girtautas
Scott Palmer
Denis Demereckas
Domas Alijošius
Andrej Smyslov
Ramūnas Narvilas
Lukas Bielskis
Marius Prišmontas
Edgar Dorogavcev
6 min. 1-0
9 min. 1-1
(11 m.)
Daniil Tišakov
Vitalijus Paulauskas
11 min. 2-1
(11 m.)
Artiom Lysakov
61 min. 3-1
Vitalijus Paulauskas
65 min. 4-1
Justas Vainikaitis
81 min. 5-1
82 min. neįmuštas
11 m. baudinys
Alvydas Statkus
Deividas Riauka
Karolis Dirgėlas
Daniil Tišakov
Paulius Dirgėlas
Dominykas Gerulaitis
Julius Vyšiauskas
Andrius Norvaišis
Pijus Dumalakas
Paulius Rinkevičius
Augustinas Jučas
Alvydas Statkus
Markas Ivanovas
Augustas Vaitkus
Lukas Mečionis
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Khaled Menani, Scott Palmer, Artiom Lysakov, Simonas Pilypas, Pijus Dumalakas
Denis Demereckas

Rungtynių video:

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 3 17 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 14 9
3. FASOUL FC 3 10 6
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 7 6
5. FK JONUŠAI 3 2 6
6. FK JAKAI 3 2 4
7. DRAGŪNAI 3 -5 4
8. FC SUOLIUKAS 3 -1 3
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -2 3
10. PANTHERS FC 3 -5 3
11. LCC MOOSE 3 -2 0
12. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 -9 0
13. FK PLIUSAS 2 -11 0
14. FK FUTERA 3 -17 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 3 17 9
2. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 2 6 6
3. KLAIPĖDA CITY 3 5 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 4 6
5. DANĖS PERLAS 2 0 3
6. KRUOPA 3 -5 3
7. FK PLIUSAS-EURORENTA 2 -2 1
8. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 -9 1
9. MEMEL 3 -16 0

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015