LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2022-05-23, 1 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Joris Kabelka, Justas Seselskas
FASOUL 5-1
(3-1)
KLAIPĖDOS FM B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Khaled Menani
Artiom Lysakov
Mohamed Sahbi
Anton Ananjev
Vitalijus Paulauskas
Vilius Kasparavičius
simonas Pilypas
Justas Vainikaitis
Nerijus Jurkaitis
Kęstutis Žymantas
Edgar Dorogavcev
Rokas Girtautas
Scott Palmer
Denis Demereckas
Domas Alijošius
Andrej Smyslov
Ramūnas Narvilas
Lukas Bielskis
Marius Prišmontas
Edgar Dorogavcev
6 min. 1-0
9 min. 1-1
(11 m.)
Daniil Tišakov
Vitalijus Paulauskas
11 min. 2-1
(11 m.)
Artiom Lysakov
61 min. 3-1
Vitalijus Paulauskas
65 min. 4-1
Justas Vainikaitis
81 min. 5-1
82 min. neįmuštas
11 m. baudinys
Alvydas Statkus
Deividas Riauka
Karolis Dirgėlas
Daniil Tišakov
Paulius Dirgėlas
Dominykas Gerulaitis
Julius Vyšiauskas
Andrius Norvaišis
Pijus Dumalakas
Paulius Rinkevičius
Augustinas Jučas
Alvydas Statkus
Markas Ivanovas
Augustas Vaitkus
Lukas Mečionis
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Khaled Menani, Scott Palmer, Artiom Lysakov, Simonas Pilypas, Pijus Dumalakas
Denis Demereckas

Rungtynių video:

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.00
4 turas
FC SUOLIUKAS - KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
FASOUL FC - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPEDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.30
5 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - HBH
Šilutės miesto stadionas
21.15
5 turas
KLAIPĖDOS UNITED - KRUOPA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
4. FASOUL 5 3 6
5. MINIJA B 5 -4 5
6. FM-KLAIPĖDA 3 1 4
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 3 11 9
2. KARYS.LT 4 3 9
3. FK JAKAI 4 -1 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FC SUOLIUKAS 3 9 9
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
3. FK GRANATA 4 3 8
4. GARANT GROUP 4 10 7
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
6. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3 7 6
7. DRAGŪNAI 3 2 6
8. FK JONUŠAI 3 -3 4
9. TRITON LT 4 -5 4
10. KLAIPĖDA CITY 3 -2 3
11. FASOUL FC 3 -3 3
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 3 -7 0
14. FK PLIUSAS 3 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. ŠILUTĖS VETERANAS 4 0 6
4. KRUOPA 4 -2 6
5. HBH 4 -2 3
6. KLAIPĖDOS UNITED 4 -4 2

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015