LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2022-07-28, 9 turas, Klaipėdos FM stadionas,
Teisėjai: Simas Kaušas, Lukas Mečionis, Paulius Rinkevičius
FM-KLAIPĖDA 5-0
(3-0)
MINIJA B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Lukas Grinkevičius
Liutauras Tarasovas
Domas Strakšys
Armandas Razvadauskas
Arnas Lukšas
Andrius Jokšas
Robertas Poškus
Erik Kirjanov
Donatas Navikas
Matas Ambrazaitis
Deividas Dailidėnas
Simonas Zabitis
Oskaras Lubys
Danila Bondarev
Gedas Gustys
Mark Šigajev
Kasparas Tverskis
Matas Ambrazaitis
8 min. 1-0
(11 m.)
Robertas Poškus
24 min. 2-0
Donatas Navikas
38 min. 3-0
Simonas Zabitis
62 min. 4-0
Arnas Lukšas
65 min. 5-0
Dainius Tarakanovas
Manuchim Ogundu
Rokas Šipalis
Aronas Zakarauskas
Matas Keblys
Antanas Martinaitis
Jonas Kazlauskas
Deividas Pipiras
Lukas Gujis
Aleks Train Damian
Naglis Baltrutis
Karolis Virvičius
Mantas Virvičius
Justas Virvičius
Karolis Albužis
Adrijus Putvinas
Karolis Žvinklys
Kornelijus Šalnis
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Erik Kirjanov, Armandas Razvadauskas, Naglis Baltrutis
.

Rungtynių video:

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 7 20 16
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 7 5 16
4. MINIJA B 8 -9 8
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 -8 7
6. FASOUL 8 -3 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. FK GRANATA 8 9 17
5. FC SUOLIUKAS 9 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 8 -2 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 26 20
2. NAUTICA 7 23 15
3. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 11 13
4. DANĖS PERLAS 8 -8 13
5. KLAIPĖDA CITY 8 -1 9
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 8 -41 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015