Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
2023-02-24, Dėl III vietos turas, FM salė (P. Komunos g.16A),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Ernestas Kemėža
KLAIPĖDA CITY 4-5
(1-2)
KRUOPA
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dmitrij Jakovlev
Ruslan Kochergin
Aleksandras Šeremetjevas
Vaidotas Juškus
Aleksandr Pancenko
Donatas Žičkus
Viktor Klesčionok
Scott Palmer
Andrius Seniūnas
Vaidotas Juškus
3 min. 1-0
16 min. 1-1
Sergej Fiodorov
18 min. 1-2
Sergej Fiodorov
Scott Palmer
28 min. 2-2
29 min. 2-3
Audrius Šopis
33 min. 2-4
Eduardas Davidonis
Ruslan Kochergin
35 min. 3-4
Ruslan Kochergin
36 min. 4-4
37 min. 4-5
Audrius Šopis
Eugenijus Davidonis
Sergej Fiodorov
Andrejus Konovalov
Eduardas Davidonis
Audrius Šopis
Vladimiras Molis
Oleg Vinogradov
Saulius Mikalajūnas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Saulius Mikalajūnas
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 17 16
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12 15
4. SK PLIKIAI 6 12 12
5. SIGROUP 6 1 9
6. FK JONUŠAI 6 -4 6
7. FC SUOLIUKAS 6 -8 6
8. FK DITUVA 7 -34 3
9. FK PLIUSAS 6 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015