DANĖS PERLAS
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
36 (vid. 3.00)
ĮMUŠTA
34 (vid. 2.83)
PRALEISTA
2
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Irmantas MedutisNerijus ButkusRomualdas Žukauskas
7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Irmantas Medutis
7
0
0
  Nerijus Butkus
6
0
0
  Romualdas Žukauskas
5
0
0
  Vitalis Marozas
4
0
0
  Marius Narušis
4
1
0
  Vygandas Burškys
2
0
0
  Nerijus Šliogeris
2
0
0
  Darius Grigaitis
2
0
0
  Liudas Šeputis
1
0
0
  Mindaugas Davidavičius
1
0
0
  Remigijus Venckus
1
2
0
  Rimantas Šneideraitis
1
0
0
  Donatas Gabrėnas
0
0
0
  Giedrius Glikmanas
0
0
0
  Tadas Narušis
0
0
0
  Deimantas Jankauskas
0
0
0
  Mindaugas Bagužis
0
0
0
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Artūras Stučys
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
  Audrius Sutkus
0
0
0
  Elijus Pavlovas
0
0
0
  Ramūnas Šuipys
0
1
0
  Egidijus Taroza
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Edgaras Voitechovskis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-05-24
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:2
DANĖS PERLAS
2023-05-31
2 turas
DANĖS PERLAS
0:2
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2023-06-07
3 turas
FK PLIUSAS-EURORENTA
1:5
DANĖS PERLAS
2023-06-14
4 turas
DANĖS PERLAS
2:1
KLAIPĖDA CITY
2023-06-21
5 turas
MEMEL
0:4
DANĖS PERLAS
2023-07-05
7 turas
DANĖS PERLAS
3:5
NAUTICA
2023-08-09
8 turas
DANĖS PERLAS
1:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-08-16
9 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
5:1
DANĖS PERLAS
2023-08-23
10 turas
DANĖS PERLAS
7:0
FK PLIUSAS-EURORENTA
2023-08-30
11 turas
KLAIPĖDA CITY
5:1
DANĖS PERLAS
2023-09-06
12 turas
DANĖS PERLAS
10:0
MEMEL
2023-09-30
14 turas
NAUTICA
10:0
DANĖS PERLAS

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
6. PVM-21 6 -10 7
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015