PHOENIX FC
Informacija
6
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
20
TAŠKAI
57 (vid. 4.75)
ĮMUŠTA
37 (vid. 3.08)
PRALEISTA
20
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Paulius LotužysNojus BumblauskisGerman Jezerskij
18 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Paulius Lotužys
18
3
1
  Nojus Bumblauskis
11
0
0
  German Jezerskij
10
0
0
  Artiom Sizikov
6
0
0
  Martynas Velyvis
5
5
0
  Konstantin Andrijenko
3
1
0
  Edgaras Makarovas
3
0
0
  Deividas Šiuša
2
1
0
  Manuchim Ogundu
2
0
0
  Michail Polevanov
1
0
0
  Matas Keblys
1
0
0
  Amir Ahalarov
0
0
0
  Andrius Jotko
0
0
0
  Kętutis Žymantas
0
0
0
  Osvaldas Narmonas
0
2
0
  Dmytro Bondar
0
0
0
  Denis Demereckas
0
0
0
  Adrijus Putvinas
0
0
0
  Aleksandras Krasauskas
0
1
0
  Emilijus Golikovas
0
0
0
  Nikita Cipelev
0
0
0
  Lukas Bielskis
0
0
0
  Vadim Pinko
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-11-29
2 turas
FK PEMPININKAI
1:1
PHOENIX FC
2023-12-07
3 turas
PHOENIX FC
3:5
KLAIPĖDOS FM
2023-12-15
4 turas
FK ŠILUTĖ
2:4
PHOENIX FC
2023-12-20
5 turas
PHOENIX FC
3:5
KRANTONA
2024-01-04
6 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:6
PHOENIX FC
2024-01-12
7 turas
PHOENIX FC
7:1
KLAIPĖDA CITY
2024-01-25
9 turas
PHOENIX FC
1:1
FK PEMPININKAI
2024-02-02
10 turas
KLAIPĖDOS FM
1:2
PHOENIX FC
2024-02-07
11 turas
PHOENIX FC
12:0
FK ŠILUTĖ
2024-02-15
12 turas
KRANTONA
4:7
PHOENIX FC
2024-02-23
13 turas
PHOENIX FC
5:8
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2024-02-28
14 turas
KLAIPĖDA CITY
2:6
PHOENIX FC
2024-03-06
Pusfinalis turas
KRANTONA
3:4
PHOENIX FC
2024-03-15
Finalas turas
PHOENIX FC
2:2
FK PEMPININKAI

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015