LCC MOOSE FC
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
50 (vid. 3.57)
ĮMUŠTA
106 (vid. 7.57)
PRALEISTA
-56
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dmitrii BlokhEmil KochemassovEmils Moldovans
10 įvarč.10 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Dmitrii Blokh
10
0
0
  Emil Kochemassov
10
0
0
  Emils Moldovans
8
1
0
  Finlay Kharata
7
0
0
  Johannes Thober
6
0
0
  Kirill Shamov
4
0
0
  Tair Khudaibergenov
2
0
0
  Saba Kervalishvili
1
1
1
  Mahdi Sultani
1
0
0
  Salamat Zhanbolatov
1
0
0
  Yevhenii Ozden
0
0
0
  Ashok Dhami
0
0
0
  Vilius Zaleckis
0
0
0
  Balint Horvath
0
0
0
  Zabihullah Roshan
0
0
0
  Alexis Langlet
0
0
0
  Samim Yasinzada
0
0
0
  Lucas Huub Thelon
0
0
0
  Alexandre Edisherashvili
0
0
0
  Dmitrii Artemenko
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2023-11-22
1 turas
FK JONUŠAI
6:2
LCC MOOSE FC
2023-11-30
2 turas
LCC MOOSE FC
3:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-12-08
3 turas
LCC MOOSE FC
2:4
FK SPARTA
2023-12-10
5 turas
LCC MOOSE FC
7:3
DRAGŪNAI
2023-12-14
4 turas
FK PLIUSAS
0:5
LCC MOOSE FC
2024-01-11
6 turas
FC SUOLIUKAS
11:3
LCC MOOSE FC
2024-01-14
7 turas
LCC MOOSE FC
4:15
PLIKIAI-SAKUONA
2024-01-18
8 turas
LCC MOOSE FC
3:9
FK JONUŠAI
2024-01-26
9 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
9:2
LCC MOOSE FC
2024-02-04
10 turas
FK SPARTA
6:1
LCC MOOSE FC
2024-02-09
11 turas
LCC MOOSE FC
4:12
FK PLIUSAS
2024-02-14
12 turas
DRAGŪNAI
13:4
LCC MOOSE FC
2024-02-26
13 turas
LCC MOOSE FC
3:8
FC SUOLIUKAS
2024-02-28
14 turas
PLIKIAI-SAKUONA
5:7
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015