KRUOPA
Informacija
3
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
33 (vid. 3.30)
ĮMUŠTA
51 (vid. 5.10)
PRALEISTA
-18
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Audrius ŠopisSergej FiodorovRolandas Uznys
7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Audrius Šopis
7
1
0
  Sergej Fiodorov
5
1
0
  Rolandas Uznys
4
2
0
  Andrejus Konovalovas
4
1
0
  Lukas Kubilius
3
0
0
  Vladimiras Molis
3
0
1
  Andrius Šlušnys
2
1
0
  Eugenijus Davidonis
2
0
0
  Oleg Vinogradov
1
0
0
  Andrej Makov
1
0
1
  Edgaras Stanikas
0
0
0
  Aleksejus Fedosejevas
0
0
0
  Saulius Mikalajūnas
0
0
0
  Jevgenij Zaicev
0
0
0
  Eduardas Davidonis
0
1
0
  Laurynas Norkus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2023-11-20
1 turas
KLAIPĖDA CITY
1:2
KRUOPA
2023-11-28
2 turas
KRUOPA
4:4
PLIKIAI-SAKUONA
2023-12-04
3 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:3
KRUOPA
2023-12-12
4 turas
KRUOPA
2:2
DANĖS PERLAS
2023-12-19
5 turas
MEMEL
2:6
KRUOPA
2024-01-09
6 turas
KRUOPA
2:10
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2024-01-16
7 turas
KRUOPA
9:3
MEGLARAS
2024-01-23
8 turas
PLIKIAI-SAKUONA
6:0
KRUOPA
2024-01-30
9 turas
KRUOPA
2:13
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2024-02-06
10 turas
DANĖS PERLAS
7:3
KRUOPA
2024-02-12
Ketvirtfinalis turas
KRUOPA
1:7
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015