Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2024-05-10, 1 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Vladimir Gerasimov
FK DITUVA 2-10
(1-3)
KLAIPĖDA CITY
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gabrielius Cibarauskas
Gedas Lideika
Dovydas Azlauskis
Justinas Spyčius
Marius Spyčius
Rokas Guntis
Tauras Jakaitis
Eimantas Graželis
Kasparas Liutikas
Mindaugas Vitkus
Jonas Monkevičius
Modestas Mikalauskas
Paulius Baranauskas
Lukas Irtmonas
Jonas Čūdinovas
6 min. 0-1
Viktor Klesčionok
Jonas Monkevičius
18 min. 1-1
20 min. 1-2
Klaidas Urbanavičius
24 min. 1-3
Klaidas Urbanavičius
33 min. 1-4
Vitalijus Paulauskas
34 min. 1-5
Donatas Stankevičius
37 min. 1-6
Vitalijus Paulauskas
38 min. 1-7
Vitalijus Paulauskas
Gedas Lideika
42 min. 2-7
49 min. 2-8
Vytautas Laurinaitis
57 min. 2-9
Vitalijus Paulauskas
60 min. 2-10
Tomas Norkūnas
Jordanas Šveikauskas
Marius Prišmontas
Vytautas Laurinaitis
Viktor Klesčionok
Irmantas Slušnys
Donatas Stankevičus
Tomas Norkūnas
Mantas Razonas
Robertas Gudas
Ramūnas Narvilas
Vitalijus Paulauskas
Klaidas Urbanavičius
Justas Vainikaitis
Deividas Gibėža
Geltonos kortelės: Rokas Guntis, Vitalijus Paulauskas, Klaidas Urbanavičius
Raudonos kortelės: .

Įvarčių video:
Rungtynių įrašas:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015