2018-01-08, 6 turas.
Vieta: KU salė (Sportininkų g. 13)Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Saulius Atmanavičius
SAREMA 4:16 FM-99
(1:8)
SAREMA
Rungtynių eiga
FM-99
Valerij Fiodorov
Armandas Pocius
Karolis Kelpšas
Mantas Tėvelis
Rokas Girtautas
Scott Palmer
Nerijus Jurkaitis
2 min. 0:1
Deividas Šiuša
5 min. 0:2
Ernestas Albrikas
Karolis Kelpšas
7 min. 1:2
11 min. 1:3
Deividas Šiuša
11 min. 1:4
Deividas Šiuša
12 min. 1:5
Deividas Šiuša
19 min. 1:6
Atas Šerkšnys
20 min. 1:7
Atas Šerkšnys
25 min. 1:8
Dovydas Pocius
29 min. 1:9
Ainis Vilavičius
35 min. 1:10
Gustas Gumbaravičius
39 min. 1:11
Deividas Šiuša
Scott Palmer
41 min. 2:11
43 min. 2:12
Ernestas Albrikas
44 min. 2:13
Ainis Vilavičius
Rokas Girtautas
44 min. 3:13
46 min. 3:14
Deividas Šiuša
Rokas Girtautas
47 min. 4:14
48 min. 4:15
Ernestas Albrikas
49 min. 4:16
Gleb Son
Mantas Bertašius
Ainis Vilavičius
Gleb Son
Dovydas Švambaris
Gustas Gumbaravičius
Atas Šerkšnys
Ernestas Albrikas
Deividas Šiuša
Dovydas Pocius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Tėvelis, Scott Palmer.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>