Archyvas








2016/2017m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė



2016 m. Lietuvos futbolo sezonas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai


2016 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai






2015/2016m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2015m. LFF III lygos
2015m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Klaipėdos regiono pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai




2014/2015m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė


Senoji KLFF.lt svetainės versija
Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3