Archyvas

2017 m. Lietuvos futbolo sezonas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai


2017 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai








2016/2017m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė



2016 m. Lietuvos futbolo sezonas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai


2016 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai






2015/2016m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2015m. LFF III lygos
2015m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Klaipėdos regiono pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai




2014/2015m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė


Senoji KLFF.lt svetainės versija
Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga -
12 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KRANTONA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga -
12 turas.

19.30
FK "KONTEKA" - BEGA
KU salė
(Sportininkų g. 13)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. TITANIC 10 22
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 19
3. KRANTONA 10 19
4. KUSK-MIŠKO PASAKA 10 16
5. FK "JAKAI" 10 15
6. FM-2000 10 12
7. FM-99 10 9
8. SAREMA 10 6
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 22
2. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 17
3. KRUOPA 8 15
4. SPARTA 8 14
5. FC "SUOLIUKAS" 8 12
6. KLAIPĖDA CITY 8 9
7. STOGANDRA 8 9
8. LCC MOOSE FC 8 6
9. FA "KORALAS" 8 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 11 31
2. FK "ŽEBENKŠTIS" 11 30
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
4. FK "KONTEKA" 11 21
5. BEGA 11 16
6. AGLUONA-GARANT GROUP 11 16
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 11 15
8. MEGLARAS 11 13
9. VAKARŲ FRONTAS 11 12
10. FK "GRANATA" 11 11
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 11 3
12. MEMEL 11 2