Archyvas

2019 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2018/2019 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2018 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2018 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2017/2018m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2017 m. Lietuvos futbolo sezonas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2017 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2016/2017m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2016 m. Lietuvos futbolo sezonas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2016 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2015/2016m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2015m. LFF III lygos
2015m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Klaipėdos regiono pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2014/2015m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė

Senoji KLFF.lt svetainės versija

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai