Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
14
2016-02-19
UOSTO DIREKCIJA 8:3 KLAIPĖDA CITY
14
2016-02-19
MIŠKO PASAKA 2:2 VAKARŲ FRONTAS
13
2016-02-15
MIŠKO PASAKA 6:6 UOSTO DIREKCIJA
13
2016-02-15
KLAIPĖDA CITY 2:3 VAKARŲ FRONTAS
12
2016-02-10
VAKARŲ FRONTAS 6:3 SPARTA
12
2016-02-10
LCC MOOSE FC 3:7 UOSTO DIREKCIJA
11
2016-02-04
AGRpakas-SENDVARIS 8:7 UOSTO DIREKCIJA
11
2016-02-04
FC "SUOLIUKAS" 3:11 LCC MOOSE FC
11
2016-02-02
KURŠIAI 4:2 VAKARŲ FRONTAS
11
2016-02-02
KLAIPĖDA CITY 6:6 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
11
2016-02-01
FM-97 5:13 MIŠKO PASAKA
10
2016-01-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 14:6 FC "SUOLIUKAS"
10
2016-01-28
LCC MOOSE FC 6:4 KURŠIAI
10
2016-01-26
MIŠKO PASAKA 9:5 KLAIPĖDA CITY
9
2016-01-26
UOSTO DIREKCIJA 5:3 SPARTA
9
2016-01-26
VAKARŲ FRONTAS 5:2 AGRpakas-SENDVARIS
9
2016-01-21
FC "SUOLIUKAS" 5:16 MIŠKO PASAKA
9
2016-01-21
AGRpakas-SENDVARIS 2:9 LCC MOOSE FC
9
2016-01-19
KURŠIAI 10:8 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
9
2016-01-19
SPARTA 4:5 VAKARŲ FRONTAS
9
2016-01-18
KLAIPĖDA CITY 12:2 FM-97
8
2016-01-15
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 13:8 AGRpakas-SENDVARIS
8
2016-01-14
VAKARŲ FRONTAS 6:4 UOSTO DIREKCIJA
8
2016-01-14
LCC MOOSE FC 5:6 SPARTA
8
2016-01-13
FM-97 5:10 FC "SUOLIUKAS"
8
2016-01-12
MIŠKO PASAKA 11:1 KURŠIAI
7
2016-01-07
AGRpakas-SENDVARIS 4:19 MIŠKO PASAKA
7
2016-01-07
LCC MOOSE FC 6:4 UOSTO DIREKCIJA
7
2016-01-05
FC "SUOLIUKAS" 1:4 KLAIPĖDA CITY
7
2016-01-05
SPARTA 11:7 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
7
2016-01-04
KURŠIAI 4:6 FM-97
6
2015-12-18
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 2:9 UOSTO DIREKCIJA
6
2015-12-18
LCC MOOSE FC 4:8 VAKARŲ FRONTAS
6
2015-12-15
MIŠKO PASAKA 10:3 SPARTA
6
2015-12-15
KLAIPĖDA CITY 4:3 KURŠIAI
6
2015-12-14
FM-97 10:9 AGRpakas-SENDVARIS
5
2015-12-13
UOSTO DIREKCIJA 8:4 MIŠKO PASAKA
5
2015-12-10
AGRpakas-SENDVARIS 1:7 KLAIPĖDA CITY
5
2015-12-08
KURŠIAI 4:2 FC "SUOLIUKAS"
5
2015-12-08
VAKARŲ FRONTAS 9:4 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
5
2015-12-07
SPARTA 11:5 FM-97
4
2015-12-03
FC "SUOLIUKAS" 5:8 AGRpakas-SENDVARIS
4
2015-12-02
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4:9 LCC MOOSE FC
4
2015-12-01
MIŠKO PASAKA 16:1 VAKARŲ FRONTAS
4
2015-12-01
KLAIPĖDA CITY 3:2 SPARTA
4
2015-11-30
FM-97 7:8 UOSTO DIREKCIJA
3
2015-11-27
UOSTO DIREKCIJA 2:2 KLAIPĖDA CITY
3
2015-11-27
LCC MOOSE FC 4:8 MIŠKO PASAKA
3
2015-11-24
SPARTA 10:7 FC "SUOLIUKAS"
3
2015-11-24
AGRpakas-SENDVARIS 4:6 KURŠIAI
3
2015-11-23
VAKARŲ FRONTAS 7:4 FM-97
2
2015-11-20
FC "SUOLIUKAS" 3:6 UOSTO DIREKCIJA
2
2015-11-19
KLAIPĖDA CITY 10:6 VAKARŲ FRONTAS
2
2015-11-17
KURŠIAI 5:12 SPARTA
2
2015-11-17
MIŠKO PASAKA 19:4 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2
2015-11-16
FM-97 2:3 LCC MOOSE FC
1
2015-11-12
VAKARŲ FRONTAS 7:3 FC "SUOLIUKAS"
1
2015-11-12
LCC MOOSE FC 2:2 KLAIPĖDA CITY
1
2015-11-10
SPARTA 5:3 AGRpakas-SENDVARIS
1
2015-11-10
UOSTO DIREKCIJA 6:5 KURŠIAI
1
2015-11-09
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5:3 FM-97
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015