KLAIPĖDA CITY
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
55 (vid. 5.50)
ĮMUŠTA
36 (vid. 3.60)
PRALEISTA
19
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas NorkūnasViktor KlesčionokAnton ArchipovVitalij GurejevDovydas Stonys
30 įvarč.11 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Norkūnas
12
30
0
0
Viktor Klesčionok
11
11
0
0
Anton Archipov
12
5
0
0
Dovydas Stonys
12
3
0
0
Vitalij Gurejev
7
3
0
0
Denis Dobrijan
11
2
1
0
Dmitrij Burin
6
2
0
0
Virginijus Lapinskas
4
2
0
0
Andrej Marinič
8
1
0
0
Dmitrij Jakovlev
12
1
0
0
Genadij Loginovič
0
0
0
0
Viačeslav Čiumačenko
3
0
0
0
Andrius Jurkūnas
1
0
0
0
Denis Belobokov
2
0
0
0
Andrej Srokin
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
LCC MOOSE FC
2:2
KLAIPĖDA CITY
2
2015-11-19
KLAIPĖDA CITY
10:6
VAKARŲ FRONTAS
3
2015-11-27
UOSTO DIREKCIJA
2:2
KLAIPĖDA CITY
4
2015-12-01
KLAIPĖDA CITY
3:2
SPARTA
5
2015-12-10
AGRpakas-SENDVARIS
1:7
KLAIPĖDA CITY
6
2015-12-15
KLAIPĖDA CITY
4:3
KURŠIAI
7
2016-01-05
FC "SUOLIUKAS"
1:4
KLAIPĖDA CITY
9
2016-01-18
KLAIPĖDA CITY
12:2
FM-97
10
2016-01-26
MIŠKO PASAKA
9:5
KLAIPĖDA CITY
11
2016-02-02
KLAIPĖDA CITY
6:6
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
13
2016-02-15
KLAIPĖDA CITY
2:3
VAKARŲ FRONTAS
14
2016-02-19
UOSTO DIREKCIJA
8:3
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015