FK PLIUSAS
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
6 (vid. 1.20)
ĮMUŠTA
19 (vid. 3.80)
PRALEISTA
-13
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Irmantas ŠimulionisRokas ČernauskasTitas Latakas
2 Įvarč.1 Įvarč.1 Įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Irmantas Šimulionis
2
1
0
  Rokas Černauskas
1
1
0
  Titas Latakas
1
0
0
  Timur Rudenko
1
0
0
  Julius Jonkus
0
0
0
  Dominykas Jurgaitis
0
0
0
  Pranas Griškevičius
0
0
0
  Ignas Kvedaras
0
0
0
  Aleksas Volkovas
0
0
0
  Lukas Narmontas
0
0
0
  Marius Lotužis
0
0
0
  Timūr Isajev
0
0
0
  Edvardas Bilius
0
0
0
  Tomas Būda
0
0
0
  Rimantas Stankus
0
0
0
  Nerijus Butkus
0
0
0
  Titas Staupelis
0
0
0
  Mindaugas Pališaitis
0
1
0
  Deividas Vasiliauskas
0
0
0
  Karolis Jocys
0
0
0
  Vaidotas Bukelevičius
0
0
0
  Mindaugas Sobutas
0
0
0
  Edgaras Golubovskis
0
0
0
  Ignas Pakalniškis
0
0
0
  Aleksej Petrovskij
0
0
0

BuvŠ¶ komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Manav Masih
1
0
0
  Darko Marinkovič
0
0
0
Sužaistos rungtynės (5)
INFO
Rezultatas
2024-05-09
1 turas
FK JONUŠAI
3:2
FK PLIUSAS
2024-05-17
2 turas
FK PLIUSAS
2:3
FK DITUVA
2024-05-23
3 turas
KLAIPĖDA CITY
3:1
FK PLIUSAS
2024-06-05
5 turas
FK PLIUSAS
0:5
FC SUOLIUKAS
2024-06-13
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:1
FK PLIUSAS

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FC SUOLIUKAS - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
7 turas
FK DITUVA - SK PLIKIAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015