FC SUOLIUKAS
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
12 (vid. 2.40)
ĮMUŠTA
17 (vid. 3.40)
PRALEISTA
-5
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Albertas SausarysVilius KasparavičiusEdgar Dorogavcev
3 Įvarč.2 Įvarč.2 Įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Albertas Sausarys
3
0
0
  Vilius Kasparavičius
2
0
0
  Edgar Dorogavcev
2
1
0
  Vilius Mišeika
1
0
0
  Valdas Nevulis
1
0
0
  Andrej Smyslov
1
0
0
  Sami Jalali
1
2
0
  Daniel Okenwa
0
0
0
  Kingslay Sunday
0
0
0
  Clifford Agwe Awah
0
0
0
  Rokas Girtautas
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Giedrius Kšanas
0
0
0
  Arian Balasanov
0
0
0
  Eimantas Rudavičius
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0
  Denis Demereckas
0
1
0
  Arvydas Dapkus
0
0
0
  Jevgenij Slugin
0
0
0
  Tomas Šniauka
0
0
0
  Šarūnas Genčius
0
0
0
  Tadas Baronas
0
0
0

BuvŠ¶ komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (5)
INFO
Rezultatas
2024-05-09
1 turas
SK PLIKIAI
4:0
FC SUOLIUKAS
2024-05-16
2 turas
FC SUOLIUKAS
2:7
FK JONUŠAI
2024-05-24
3 turas
FK DITUVA
3:4
FC SUOLIUKAS
2024-05-30
4 turas
FC SUOLIUKAS
1:3
KLAIPĖDA CITY
2024-06-05
5 turas
FK PLIUSAS
0:5
FC SUOLIUKAS

Sekančios rungtynės
INFO
7 turas
2024-06-21
19.00
FC SUOLIUKAS
-
EDM STATYBA-SENDVARIS

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FC SUOLIUKAS - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
7 turas
FK DITUVA - SK PLIKIAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015