"Klaipėdos FA-Atlantas" įveikė buvusį lyderį FC "Suoliuką" ir aplenkė jį, "Fasoul FC" vėl neišlaikė persvaros prieš FK "Jonušus"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
4 turas
Birželio 30 d.
FC SUOLIUKAS - KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 2-4 (0-0)

FASOUL FC - FK JONUŠAI 3-3 (1-0)


"HBH" veteranų įtikinama pergalė Šilutėje, "Klaipėdos United" atėmė taškus iš visų pirmojo trejetuko komandų
Klaipėdos regiono veteranų (45+) 8x8 futbolo pirmenybės
5 turas
Birželio 30 d.
ŠILUTĖS VETERANAS - Kretingos HBH 0-6 (0-3)

KLAIPĖDOS UNITED - KRUOPA 2-2 (1-2)


"EDM Statyba-Sendvaris" antrajame kėlinyje palaužė "Panthers FC" ekipą, tuo tarpu be keitimų žaidusi "Triton LT" atsilaikė prieš FK "Granatą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
4 turas
Birželio 29 d.
EDM STATYBA-SENDVARIS - PANTHERS FC 5-1 (1-0)

FK GRANATA - TRITON LT 1-1 (1-1)


"Gegūnė-Sendvaris" nesulaukė "Memel" komandos rimtesnio pasipriešinimo
Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
4 turas
Birželio 28 d.
GEGŪNĖ-SENDVARIS - MEMEL 11-1 (5-0)


"Garant Group" ganėtinai lengvai laimėjo svarbią dvikovą prieš "Tobulą Instaliacija-Baltus"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
4 turas
Birželio 28 d.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - GARANT GROUP 2-8 (1-3)


"Sakuona-Rūgpienių kaimas" nugalėjo savų progų nerealizavusius FK "Jonušus"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
5 turas
Birželio 27 d.
Plikių SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - Klaipėdos raj. FK JONUŠAI 4-0 (2-0)



"Danės perlas" ir FK "Pajūris" atėmė taškų iš lyderiaujančių komandų
Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
4 turas
Birželio 27 d.
DANĖS PERLAS - NAUTICA 4-2 (2-0)

FK PAJŪRIS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4-4 (2-2)


Permainingoje kovoje "Neptūno B" ir "Minijos B" komandų lygiosios, bet rezultatas anuliuotas dėl žaidusio neregistruoto žaidėjo
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Nukeltos iš 1 turo
Birželio 26 d.
Klaipėdos NEPTŪNAS B - Kretingos MINIJA B 3-0 (techninis pralaimėjimas)
(faktinis rungtynių rezultatas 3-3 (2-1) , "Minijos B" komandoje rungtyniavo neregistruotas žaidėjas ir šiai komandai įskaitytas techninis pralaimėjimas)



Dramatiškoje kovoje lemiami "Dragūnų" komandos įvarčiai paskutinėmis minutėmis
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
3 turas
Birželio 23 d.
GARANT GROUP - DRAGŪNAI 2-4 (0-2)


Ketvirtasis turas baigėsi lyderių "Klaipėdos veteranų" pergale prieš "Kruopą"
Klaipėdos regiono veteranų (45+) 8x8 futbolo pirmenybės
4 turas
Birželio 23 d.
KRUOPA - KLAIPĖDOS VETERANAI 3-5 (1-4)

Puslapis 1 iš 266 1 2 3 4 > >>
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.00
4 turas
DRAGŪNAI - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
KLAIPĖDA CITY - FK FUTERA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPEDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
4. FASOUL 5 3 6
5. MINIJA B 5 -4 5
6. FM-KLAIPĖDA 3 1 4
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 3 11 9
2. KARYS.LT 4 3 9
3. FK JAKAI 4 -1 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
4. FK GRANATA 4 3 8
5. GARANT GROUP 4 10 7
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
7. DRAGŪNAI 3 2 6
8. FK JONUŠAI 4 -3 5
9. FASOUL FC 4 -3 4
10. TRITON LT 4 -5 4
11. KLAIPĖDA CITY 3 -2 3
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 3 -7 0
14. FK PLIUSAS 3 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015