Archyvas

2020 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2020 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2020 m. Klaipėdos m. veteranų 8x8 futbolo pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2019 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2018/2019 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2018 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2018 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2017/2018m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2017 m. Lietuvos futbolo sezonas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2017 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2016/2017m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2016 m. Lietuvos futbolo sezonas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2016 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2015/2016m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2015m. LFF III lygos
2015m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Klaipėdos regiono pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2014/2015m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė

Senoji KLFF.lt svetainės versija

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015