Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
Finalas
2024-03-15
PHOENIX FC 2-2 FK PEMPININKAI
Del III vietos
2024-03-15
KLAIPĖDOS FM 4-8 KRANTONA
Pusfinalis
2024-03-06
KLAIPĖDOS FM 2-6 FK PEMPININKAI
Pusfinalis
2024-03-06
KRANTONA 3-4 PHOENIX FC
14
2024-03-04
KRANTONA 6-10 KLAIPĖDOS FM
14
2024-02-29
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4-6 FK PEMPININKAI
14
2024-02-28
KLAIPĖDA CITY 2-6 PHOENIX FC
13
2024-02-23
PHOENIX FC 5-8 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
13
2024-02-21
KLAIPĖDOS FM 10-0 FK ŠILUTĖ
13
2024-02-21
FK PEMPININKAI 2-3 KRANTONA
12
2024-02-16
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5-3 KLAIPĖDA CITY
12
2024-02-15
KRANTONA 4-7 PHOENIX FC
12
2024-02-14
FK ŠILUTĖ 0-10 FK PEMPININKAI
11
2024-02-09
FK PEMPININKAI 4-3 KLAIPĖDOS FM
11
2024-02-08
KLAIPĖDA CITY 4-11 KRANTONA
11
2024-02-07
PHOENIX FC 12-0 FK ŠILUTĖ
10
2024-02-02
KLAIPĖDOS FM 1-2 PHOENIX FC
10
2024-02-01
FK ŠILUTĖ 1-8 KLAIPĖDA CITY
10
2024-01-31
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3-4 KRANTONA
9
2024-01-26
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5-5 FK ŠILUTĖ
9
2024-01-25
PHOENIX FC 1-1 FK PEMPININKAI
9
2024-01-24
KLAIPĖDA CITY 4-4 KLAIPĖDOS FM
8
2024-01-19
FK ŠILUTĖ 5-12 KRANTONA
8
2024-01-18
FK PEMPININKAI 2-2 KLAIPĖDA CITY
8
2024-01-17
KLAIPĖDOS FM 7-4 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2024-01-12
PHOENIX FC 7-1 KLAIPĖDA CITY
7
2024-01-11
KLAIPĖDOS FM 8-7 KRANTONA
7
2024-01-10
FK PEMPININKAI 6-5 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6
2024-01-05
KRANTONA 6-5 FK PEMPININKAI
6
2024-01-04
FK ŠILUTĖ 5-5 KLAIPĖDOS FM
6
2024-01-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7-6 PHOENIX FC
5
2023-12-21
KLAIPĖDA CITY 3-11 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2023-12-20
FK PEMPININKAI 6-8 FK ŠILUTĖ
5
2023-12-20
PHOENIX FC 3-5 KRANTONA
4
2023-12-15
FK ŠILUTĖ 2-4 PHOENIX FC
4
2023-12-14
KLAIPĖDOS FM 4-2 FK PEMPININKAI
4
2023-12-13
KRANTONA 2-5 KLAIPĖDA CITY
3
2023-12-08
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4-4 KRANTONA
3
2023-12-07
PHOENIX FC 3-5 KLAIPĖDOS FM
3
2023-12-06
KLAIPĖDA CITY 4-6 FK ŠILUTĖ
2
2023-12-01
KLAIPĖDOS FM 6-3 KLAIPĖDA CITY
2
2023-11-30
FK ŠILUTĖ 4-10 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2023-11-29
FK PEMPININKAI 1-1 PHOENIX FC
1
2023-11-24
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2-5 KLAIPĖDOS FM
1
2023-11-23
KRANTONA 4-3 FK ŠILUTĖ
1
2023-11-22
KLAIPĖDA CITY 1-4 FK PEMPININKAI
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.30
3 turas
Gargždų FK PEMPININKAI - Plikių SAKUONA
Gargždų miesto stadionas
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
4 turas
NAUTICA - MEMEL
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
PVM-21 - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 2 4 3
4. MINIJOS FA 2 -4 3
5. BABRUNGO UOGOS 2 -5 0
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015