KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Informacija
5
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
17
TAŠKAI
68 (vid. 5.67)
ĮMUŠTA
58 (vid. 4.83)
PRALEISTA
10
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Aleksandr FiodorovIgnas PauliusMantas Rusys
17 įvarč.16 įvarč.10 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Aleksandr Fiodorov
17
2
0
  Ignas Paulius
16
2
0
  Mantas Rusys
10
3
0
  Tomas Jonušas
8
1
0
  Arian Balasanov
4
0
0
  Darius Jurgelevičius
4
1
0
  Dovydas Švambaris
4
0
0
  Ainis Vilavičius
2
0
0
  Emmanuel Adeshina Abiodun
1
0
0
  Evaldas Misiūnas
1
0
0
  Vincentas Šarkauskas
1
0
0
  Kingsley Sunday
0
0
0
  Vadim Šulžickij
0
0
0
  Darius Kublickas
0
0
0
  Valdas Trakys
0
0
0
  Clifford Agwe Awah
0
0
0
  Ignas Venckus
0
0
0
  Lukas Nedzinskas
0
0
0
  Dovydas Komža
0
0
0
  Vadim Trefilov
0
1
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-11-24
1 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2:5
KLAIPĖDOS FM
2023-11-30
2 turas
FK ŠILUTĖ
4:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2023-12-08
3 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:4
KRANTONA
2023-12-21
5 turas
KLAIPĖDA CITY
3:11
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2024-01-04
6 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:6
PHOENIX FC
2024-01-10
7 turas
FK PEMPININKAI
6:5
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2024-01-17
8 turas
KLAIPĖDOS FM
7:4
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2024-01-26
9 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5:5
FK ŠILUTĖ
2024-01-31
10 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:4
KRANTONA
2024-02-16
12 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5:3
KLAIPĖDA CITY
2024-02-23
13 turas
PHOENIX FC
5:8
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2024-02-29
14 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:6
FK PEMPININKAI

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015