Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
Finalas
2023-02-24
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3-8 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
Dėl III vietos
2023-02-24
KLAIPĖDA CITY 4-5 KRUOPA
Pusfinalis
2023-02-09
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 8-1 KLAIPĖDA CITY
Pusfinalis
2023-02-08
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3-3 KRUOPA
9
2023-01-31
MEMEL 3-13 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2023-01-31
DANĖS PERLAS 1-10 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
9
2023-01-30
GEGŪNĖ-SENDVARIS 3-11 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
9
2023-01-30
KRUOPA 3-2 FK PLIUSAS-EURORENTA
8
2023-01-24
FK PLIUSAS-EURORENTA 6-1 MEMEL
8
2023-01-24
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 7-2 KRUOPA
8
2023-01-23
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-4 DANĖS PERLAS
8
2023-01-23
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7-2 KLAIPĖDA CITY
7
2023-01-17
KLAIPĖDA CITY 5-1 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2023-01-17
DANĖS PERLAS 5-3 FK PLIUSAS-EURORENTA
7
2023-01-16
KRUOPA 4-3 GEGŪNĖ-SENDVARIS
7
2023-01-16
MEMEL 2-11 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
6
2023-01-10
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3-1 DANĖS PERLAS
6
2023-01-10
GEGŪNĖ-SENDVARIS 7-2 MEMEL
6
2023-01-09
FK PLIUSAS-EURORENTA 3-4 KLAIPĖDA CITY
6
2023-01-09
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4-8 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
5
2022-12-20
MEMEL 4-4 KRUOPA
5
2022-12-20
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 15-2 FK PLIUSAS-EURORENTA
5
2022-12-19
DANĖS PERLAS 2-3 GEGŪNĖ-SENDVARIS
5
2022-12-19
KLAIPĖDA CITY 2-2 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
4
2022-12-13
GEGŪNĖ-SENDVARIS 3-4 KLAIPĖDA CITY
4
2022-12-13
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 7-3 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
4
2022-12-12
KRUOPA 6-4 DANĖS PERLAS
4
2022-12-12
FK PLIUSAS-EURORENTA 1-2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2022-12-06
KLAIPĖDA CITY 1-2 KRUOPA
3
2022-12-06
DANĖS PERLAS 5-1 MEMEL
3
2022-12-05
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4-8 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
3
2022-12-05
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6-1 GEGŪNĖ-SENDVARIS
2
2022-11-29
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3-1 FK PLIUSAS-EURORENTA
2
2022-11-29
GEGŪNĖ-SENDVARIS 3-7 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2022-11-28
MEMEL 1-3 KLAIPĖDA CITY
2
2022-11-28
KRUOPA 4-6 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
2022-11-22
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 12-2 MEMEL
1
2022-11-22
KLAIPĖDA CITY 5-1 DANĖS PERLAS
1
2022-11-21
FK PLIUSAS-EURORENTA 4-4 GEGŪNĖ-SENDVARIS
1
2022-11-21
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8-4 KRUOPA
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015