KLAIPĖDA CITY
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
26 (vid. 3.25)
ĮMUŠTA
20 (vid. 2.50)
PRALEISTA
6
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Viktor KlesčionokVaidotas JuškusEimantas Rudavičius
7 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Viktor Klesčionok
7
3
0
  Vaidotas Juškus
4
0
0
  Eimantas Rudavičius
4
0
0
  Aleksandras Šeremetjevas
3
1
0
  Julius Merkelis
3
0
0
  Virginijus Lapinskas
2
0
0
  Ruslan Kochergin
2
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
1
0
0
  Volodymyr Maksimenko
1
0
0
  Vitalij Gurejev
1
0
0
  Donatas Žičkus
1
0
0
  Scott Palmer
1
0
0
  Mantas Šumskis
0
0
0
  Martynas Vaišvila
0
0
0
  Denis Dobrijan
0
0
0
  Laurynas Norkus
0
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
  Aleksandr Pancenko
0
0
0
  Oleg Romančiuk
0
1
0
  Sergej Chilaj
0
0
0
  Valery Zinčenko
0
0
0
  Andrius Seniūnas
0
0
0
  Dmitrij Jakovlev
0
0
0
  Aleksej Vorovskij
0
0
0
  Arūnas Beinartas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Jevgenij Terešonok
0
0
0
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2022-11-22
1 turas
KLAIPĖDA CITY
5:1
DANĖS PERLAS
2022-11-28
2 turas
MEMEL
1:3
KLAIPĖDA CITY
2022-12-06
3 turas
KLAIPĖDA CITY
1:2
KRUOPA
2022-12-13
4 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
3:4
KLAIPĖDA CITY
2022-12-19
5 turas
KLAIPĖDA CITY
2:2
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2023-01-09
6 turas
FK PLIUSAS-EURORENTA
3:4
KLAIPĖDA CITY
2023-01-17
7 turas
KLAIPĖDA CITY
5:1
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-01-23
8 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
7:2
KLAIPĖDA CITY
2023-02-09
Pusfinalis turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
8:1
KLAIPĖDA CITY
2023-02-24
Dėl III vietos turas
KLAIPĖDA CITY
4:5
KRUOPA

Sekančios rungtynės
INFO
8 turas
2024-07-29
19.00
FK PLIUSAS-EURORENTA
-
KLAIPĖDA CITY

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015