KRUOPA
Informacija
4
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
13
TAŠKAI
29 (vid. 3.63)
ĮMUŠTA
34 (vid. 4.25)
PRALEISTA
-5
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jevgenij ZaicevAudrius ŠopisSaulius Mikalajūnas
5 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Jevgenij Zaicev
5
0
0
  Audrius Šopis
5
0
0
  Saulius Mikalajūnas
5
1
0
  Sergej Fiodorov
4
0
1
  Rolandas Uznys
4
0
0
  Vladimiras Molis
3
0
0
  Andrejus Konovalovas
2
0
0
  Andrej Fiodorov
2
0
0
  Eugenijus Davidonis
2
2
0
  Eduardas Davidonis
1
0
0
  Nerijus Genupskis
1
0
0
  Maksim Jegorov
1
0
0
  Oleg Vinogradov
1
0
0
  Aleksejus Fedosejevas
0
0
0
  Erikas Mockus
0
0
0
  Laurynas Norkus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2022-11-21
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8:4
KRUOPA
2022-11-28
2 turas
KRUOPA
4:6
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2022-12-06
3 turas
KLAIPĖDA CITY
1:2
KRUOPA
2022-12-12
4 turas
KRUOPA
6:4
DANĖS PERLAS
2022-12-20
5 turas
MEMEL
4:4
KRUOPA
2023-01-16
7 turas
KRUOPA
4:3
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2023-01-24
8 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
7:2
KRUOPA
2023-01-30
9 turas
KRUOPA
3:2
FK PLIUSAS-EURORENTA
2023-02-08
Pusfinalis turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
3:3
KRUOPA
2023-02-24
Dėl III vietos turas
KLAIPĖDA CITY
4:5
KRUOPA

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015