Plikių SAKUONA
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
8 (vid. 2.00)
ĮMUŠTA
16 (vid. 4.00)
PRALEISTA
-8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis KelpšasMindaugas ŽemaitaitisJorintas Komovas
3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Karolis Kelpšas
3
0
0
  Mindaugas Žemaitaitis
2
0
0
  Jorintas Komovas
2
0
0
  Arnoldas Nausėdas
1
0
0
  Marius Papšys
0
0
0
  Vitalijus Paulauskas
0
0
0
  Edgaras Voitechovskis
0
0
0
  Justas Vainikaitis
0
0
0
  Mindaugas Grušauskas
0
0
0
  Irmantas Medutis
0
0
0
  Kazimieras Žutautas
0
0
0
  Audrius Tolis
0
0
0
  Kostas Skarbalius
0
2
0
  Albertas Sausarys
0
0
0
  Robertas Šalkauskas
0
0
0
  Dovidas Paliulis
0
0
0
  Gediminas Jackus
0
0
0
  Darius Grigaitis
0
0
0
  Osvaldas Deringis
0
0
0
  Rokas Borusas
0
0
0
  Anton Ananjev
0
2
0
  Tadas Balઅiūnas
0
0
0
  Jonas Butkevičius
0
0
0
  Žilvinas Kymantas
0
0
0
  Ąžuolas Kaupas
0
0
0
  Emilijus Jumaševas
0
0
0
  Laurynas Kielaitis
0
0
0
  Giedrius Kšanas
0
0
0
  Nojus Bumblauskis
0
0
0
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Deividas Dailidėnas
0
0
0
  Lukas Kubilius
0
1
0
  Ignas Pavlovas
0
0
0
  Klaidas Urbonavičius
0
0
0
  Konstantin Andrijenko
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
INFO
Rezultatas
2024-05-20
2 turas
Plikių SAKUONA
2:4
Klaipėdos FK SIRIJUS B
2024-05-27
3 turas
Gargždų FK PEMPININKAI
4:0
Plikių SAKUONA
2024-06-03
4 turas
Plikių SAKUONA
5:4
Gargždų FK BANGA C
2024-06-19
1 turas
Plikių SAKUONA
1:4
Plungės BABRUNGAS B

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FC SUOLIUKAS - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
7 turas
FK DITUVA - SK PLIKIAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015