LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2024-07-08, 5 turas, Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Paulius Dirgėlas, Lukas Mečionis
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 5-4
(3-1)
Plikių SAKUONA
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Jevgenij Slugin
Donatas Stankevičius
Robertas Rimutis
Tautvydas Špiegis
Vytautas žukauskas
Joris Kabelka
Dovydas Narkus
Benas Alseika
Džiugas Kubilius
Karolis Gricius
Ugnius Petrikas
Dalius Pinskas
Vitalijus Limontas
Benas Alseika
5 min. 1-0
15 min.1-1
(11 m.)
Karolis Kelpšas
Robertas Rimutis
33 min. 2-1
Vytautas Žukauskas
42 min. 3-1
Vytautas Žukauskas
54 min. 4-1
Robertas Rimutis
63 min. 5-1
71 min. 5-2
Jorintas Komovas
76 min. 5-3
(11 m.)
Karolis Kelpšas
90 min. 5-4
Jorintas Komovas
Kostas Skarbalius
Ignas Pavlovas
Darius Grigaitis
Nojus Bumblauskis
Lukas Kubilius
Anton Ananjev
Karolis Kelpšas
Arnoldas Nausėdas
Jorintas Komovas
Deividas Dailidėnas
Kazimieras Žutautas
Jokūbas Kazarezas
Ellie Assaf
Geltonos kortelės: Nojus Bumblauskis, Vytautas Žukauskas, Jevgenij Slugin, Kazimieras Žutautas, Donatas Stankevičius, Joris Kabelka
Raudonos kortelės: Ugnius Petrikas

Įvarčių video:
Rungtynių įrašas:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015