GARANT GROUP
Informacija
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
38 (vid. 6.33)
ĮMUŠTA
9 (vid. 1.50)
PRALEISTA
29
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŽemaitaitisDonatas NavikasTadas Gudauskas
12 įvarč.11 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Žemaitaitis
12
0
0
  Donatas Navikas
11
1
0
  Tadas Gudauskas
5
0
0
  Donatas Surblys
3
0
0
  Marius Valskis
2
0
0
  Mantas Grigaitis
2
0
0
  Marius Komovas
1
0
0
  Marius Stonkus
1
0
0
  Audrius Tolis
1
1
0
  Gediminas Jackus
0
0
0
  Mindaugas Bagužis
0
0
0
  Almantas Mickus
0
1
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Edgaras Voitechovskis
0
0
0
  Evaldas Užkuraitis
0
0
0
  Gvidas Juška
0
0
0
  Žymantas Butkus
0
0
0
  Robertas Šalkauskas
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
1
0
  Saulius Varkalis
0
0
0
  Audrius Vitkauskas
0
0
0
  Kętutis Petrovas
0
0
0
  Laurynas Norkus
0
0
0
  Gediminas Jackus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (6)
INFO
Rezultatas
2024-05-08
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:4
GARANT GROUP
2024-05-14
2 turas
GARANT GROUP
9:0
MEMEL
2024-05-21
3 turas
GARANT GROUP
5:1
DANĖS PERLAS
2024-05-28
4 turas
FK PLIUSAS
1:8
GARANT GROUP
2024-06-11
6 turas
PVM-21
3:7
GARANT GROUP
2024-06-18
7 turas
GARANT GROUP
5:1
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
INFO
5 turas
2024-06-25
19.00
GARANT GROUP
-
NAUTICA
8 turas
2024-07-30
20.10
GARANT GROUP
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FC SUOLIUKAS - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
7 turas
FK DITUVA - SK PLIKIAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015