NAUTICA
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
20 (vid. 3.33)
ĮMUŠTA
14 (vid. 2.33)
PRALEISTA
6
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas GrušauskasIgor ScherbinaGiedrius Kšanas
6 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Grušauskas
6
0
0
  Igor Scherbina
4
0
0
  Giedrius Kšanas
3
0
0
  Aleksandr Vasiljev
2
0
0
  Vygandas Burškys
1
0
0
  Dangis Gailiušis
1
0
0
  Mindaugas Liuberskis
1
1
0
  Tadas Jaugelavičius
1
1
0
  Andrej Smyslov
1
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Arūnas Gadeikis
0
0
0
  Marius Stoukus
0
0
0
  Igor Metelica
0
0
0
  Vladimir Gerasimov
0
0
0
  Mantas Zubavičius
0
0
0
  Vitalis Bieliauskas
0
0
0
  Roman Fokin
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0
  Vilius Norvilas
0
0
0
  Orestas Abramavičius
0
0
0
  Dalius Tomkevičius
0
0
0
  Tomas Narmontas
0
0
0
  Renatas Mosejevas
0
0
0
  Edgar Dorogavcev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Andrius Kaušpėdas
0
0
0
  Maksim Jegorov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (6)
INFO
Rezultatas
2024-05-08
1 turas
PVM-21
2:2
NAUTICA
2024-05-13
2 turas
NAUTICA
0:3
KLAIPĖDA CITY
2024-05-20
3 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:3
NAUTICA
2024-05-27
4 turas
NAUTICA
7:2
MEMEL
2024-06-10
6 turas
NAUTICA
5:1
FK PLIUSAS
2024-06-17
7 turas
NAUTICA
3:2
DANĖS PERLAS

Sekančios rungtynės
INFO
5 turas
2024-06-25
19.00
GARANT GROUP
-
NAUTICA
8 turas
2024-07-30
19.00
NAUTICA
-
PVM-21

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FC SUOLIUKAS - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
7 turas
FK DITUVA - SK PLIKIAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015