SIGROUP
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
11 (vid. 2.20)
ĮMUŠTA
6 (vid. 1.20)
PRALEISTA
5
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Žilvinas LukošiusAudrius GadeikisTomas Vainora
2 Įvarč.2 Įvarč.2 Įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Žilvinas Lukošius
2
0
0
  Audrius Gadeikis
2
2
0
  Tomas Vainora
2
0
0
  Rokas Šipalis
1
0
0
  Antanas Martinaitis
1
0
0
  Deivydas Gedvilas
1
0
1
  Lukas Jakumas
1
0
0
  Artūras Kumpis
1
0
0
  Karolis Žvinklys
0
0
0
  Jokūbas Pocius
0
0
0
  Karolis Norvilas
0
0
0
  Raimondas Alseika
0
0
0
  Arūnas Gadeikis
0
0
0
  Aivaras Stanius
0
0
0
  Mindaugas Šoblinskas
0
0
0
  Ramūnas Litvinas
0
0
0
  Artūras Kurbangalijevas
0
1
0
  Jurijus Kurbangalijevas
0
1
0
  Neilas Rimkus
0
1
0
  Žybartas Ringys
0
0
0
  Kazimieras Gnedojus
0
0
0
  Kazimieras Mažionis
0
1
0
  Gabrielius Pocius
0
0
0
  Vaidotas Gedvilas
0
0
0
  Merūnas Stalmokas
0
0
0

BuvŠ¶ komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Edvinas Girdenis
0
0
0
  Jonas Kazlauskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (5)
INFO
Rezultatas
2024-05-09
1 turas
SIGROUP
2:0
EDM STATYBA-SENDVARIS
2024-05-16
2 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:1
SIGROUP
2024-05-30
4 turas
SIGROUP
0:2
SK PLIKIAI
2024-06-06
5 turas
FK JONUŠAI
0:2
SIGROUP
2024-06-14
6 turas
SIGROUP
6:1
FK DITUVA

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FC SUOLIUKAS - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
7 turas
FK DITUVA - SK PLIKIAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015