Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
7
2024-06-18
FK PLIUSAS 2-5 PVM-21
7
2024-06-18
GARANT GROUP 5-1 KLAIPĖDA CITY
7
2024-06-17
NAUTICA 3-2 DANĖS PERLAS
7
2024-06-17
MEMEL 2-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
2024-06-11
KLAIPĖDA CITY 7-0 MEMEL
6
2024-06-11
PVM-21 3-7 GARANT GROUP
6
2024-06-10
DANĖS PERLAS 2-0 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
2024-06-10
NAUTICA 5-1 FK PLIUSAS
5
2024-06-04
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1-4 KLAIPĖDA CITY
5
2024-06-04
MEMEL 0-5 PVM-21
5
2024-06-03
FK PLIUSAS 1-1 DANĖS PERLAS
4
2024-05-28
DANĖS PERLAS 2-1 KLAIPĖDA CITY
4
2024-05-28
FK PLIUSAS 1-8 GARANT GROUP
4
2024-05-27
NAUTICA 7-2 MEMEL
4
2024-05-27
PVM-21 2-1 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2024-05-21
KLAIPĖDA CITY 8-1 PVM-21
3
2024-05-21
GARANT GROUP 5-1 DANĖS PERLAS
3
2024-05-20
MEMEL 1-6 FK PLIUSAS
3
2024-05-20
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4-3 NAUTICA
2
2024-05-14
DANĖS PERLAS 5-0 PVM-21
2
2024-05-14
GARANT GROUP 9-0 MEMEL
2
2024-05-13
FK PLIUSAS 0-3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2024-05-13
NAUTICA 0-3 KLAIPĖDA CITY
1
2024-05-08
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-4 GARANT GROUP
1
2024-05-08
PVM-21 2-2 NAUTICA
1
2024-05-07
MEMEL 3-8 DANĖS PERLAS
1
2024-05-07
KLAIPĖDA CITY 4-1 FK PLIUSAS
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FC SUOLIUKAS - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
7 turas
FK DITUVA - SK PLIKIAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015