MEMEL
Informacija
0
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
1
TAŠKAI
16 (vid. 2.00)
ĮMUŠTA
61 (vid. 7.63)
PRALEISTA
-45
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romualdas RulevičiusKarolis ŠimkusVitalij Čerkesas
6 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Romualdas Rulevičius
6
0
0
  Karolis Šimkus
3
0
0
  Vitalij Čerkesas
2
0
0
  Viktor Kukšinov
1
0
0
  Romanas Gudlekis
1
0
0
  Igor Šerbina
1
0
0
  Arūnas Ribinskas
1
0
0
  Arūnas Šilgalis
1
0
0
  Valera Aliakin
0
1
0
  Vitalij Hrebeniuk
0
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Roman Fokin
0
0
0
  Ivan Krivko
0
0
0
  Vladimir Bileckij
0
0
0
  Vitalij Liubarskij
0
0
0
  Putinas Bartkevičius
0
0
0
  Sergej Kulešov
0
0
0
  Rimas Šneideraitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2022-11-22
1 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
12:2
MEMEL
2022-11-28
2 turas
MEMEL
1:3
KLAIPĖDA CITY
2022-12-06
3 turas
DANĖS PERLAS
5:1
MEMEL
2022-12-20
5 turas
MEMEL
4:4
KRUOPA
2023-01-10
6 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
7:2
MEMEL
2023-01-16
7 turas
MEMEL
2:11
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2023-01-24
8 turas
FK PLIUSAS-EURORENTA
6:1
MEMEL
2023-01-31
9 turas
MEMEL
3:13
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Sekančios rungtynės
INFO
7 turas
2024-06-17
20.10
MEMEL
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015