Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
10
2021-09-06
DANĖS PERLAS 2-4 KLAIPĖDA CITY
10
2021-09-03
KRUOPA-GIRULIAI 2-5 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
10
2021-09-03
EDM STATYBA-SENDVARIS 8-4 MEMEL
9
2021-08-23
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 2-1 DANĖS PERLAS
9
2021-08-23
KLAIPĖDA CITY 8-0 MEMEL
9
2021-08-23
KRUOPA-GIRULIAI 2-4 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2021-08-16
KRUOPA-GIRULIAI 2-4 DANĖS PERLAS
8
2021-08-16
KLAIPĖDA CITY 0-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2021-08-16
MEMEL 2-6 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
7
2021-08-09
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 3-1 KLAIPĖDA CITY
7
2021-08-09
KRUOPA-GIRULIAI 1-3 MEMEL
7
2021-08-09
DANĖS PERLAS 3-6 EDM STATYBA-SENDVARIS
6
2021-08-03
KLAIPĖDA CITY 5-0 KRUOPA-GIRULIAI
6
2021-08-02
MEMEL 0-5 DANĖS PERLAS
6
2021-08-02
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-4 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
3
2021-07-29
KLAIPĖDA CITY 4-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2021-07-26
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4-6 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2021-07-19
KLAIPĖDA CITY 2-2 DANĖS PERLAS
5
2021-07-19
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7-1 KRUOPA-GIRULIAI
5
2021-07-19
MEMEL 2-5 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2021-07-12
EDM STATYBA-SENDVARIS 6-1 KRUOPA-GIRULIAI
4
2021-07-12
DANĖS PERLAS 4-9 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
4
2021-07-12
MEMEL 0-1 KLAIPĖDA CITY
3
2021-07-05
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6-0 MEMEL
3
2021-07-05
KRUOPA-GIRULIAI 2-0 DANĖS PERLAS
2
2021-06-28
KLAIPĖDA CITY 1-4 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2
2021-06-28
MEMEL 3-4 KRUOPA-GIRULIAI
2
2021-06-28
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-0 DANĖS PERLAS
1
2021-06-21
KRUOPA-GIRULIAI 2-4 KLAIPĖDA CITY
1
2021-06-21
DANĖS PERLAS 1-1 MEMEL
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015