Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
2021-07-19, 5 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7-1
(4-0)
KRUOPA-GIRULIAI
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Sigitas Kulikauskas
Saulius Mikalajūnas
Mantas Zubavičius
Giedrius Kšanas
Igoris Metelica
Tomas Žiukas
Vadim Marčenkov
Vidas Dančenka
Kazimieras Gnedojus
Genadij Loginovič
Maksim Jegorov
Andrius Pancerovas
Tadas Jaugelavičius
Žydrūnas Karpis
Giedrius Kšanas
7 min. 1-0
Tomas Žiukas
14 min. 2-0
Tadas Jaugelavičius
19 min. 3-0
Maksim Jegorov
30 min. 4-0
Mantas Zubavičius
34 min. 5-0
38 min. 5-1
Andrej Makov
Maksim Jegorov
48 min. 6-1
Žydrūnas Karpis
55 min. 7-1
Erikas Mockus
Andrej Konovalov
Jevgenij Zaicev
Vladimiras Molis
Andrej Makov
Eduardas Davidonis
Vaidas Batūra
Vitalis Bieliauskas
Donatas Žemgulys
Darius Stankus
Rolandas Uznys
Martynas Jankauskas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
20.10
1 turas
FASOUL ARTSPACE - KFA-FC NEPTŪNAS B
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
21.10
2 turas
MEMEL - DANĖS PERLAS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 3
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. KRANTONA 1 3
4. FK SMK 0 0
5. FK BALTIJA 1 0
6. FK VS-JONUŠAI 1 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DRAGŪNAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
4. KFA-FC NEPTŪNAS B 0 0
5. FASOUL ARTSPACE 0 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. MEMEL 0 0
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. DANĖS PERLAS 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015