KRUOPA-GIRULIAI
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
17 (vid. 1.70)
ĮMUŠTA
41 (vid. 4.10)
PRALEISTA
-24
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Martynas JankauskasAndrejus KonovalovasOvidijus Jokubaitis
4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Martynas Jankauskas
4
0
0
  Andrejus Konovalovas
3
0
0
  Ovidijus Jokubaitis
3
0
0
  Dovydas Vaitonis
2
0
1
  Vladimiras Molis
1
0
0
  Andrej Makov
1
0
0
  Eduardas Davidonis
1
0
0
  Donatas Žemgulys
1
0
0
  Rolandas Uznys
1
0
0
  Oleg Vinogradov
0
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Sergej Fiodorov
0
0
0
  Jevgenij Zaicev
0
0
0
  Laurynas Norkus
0
0
0
  Nerijus Genupskis
0
1
0
  Vaidas Batūra
0
0
0
  Vitalis Beliauskas
0
0
0
  Simonas Batavičius
0
0
0
  Darius Stankus
0
0
0
  Andrius Šlymas
0
0
0
  Andrius Puotkalis
0
0
0
  Erikas Mockus
0
0
0
  Eduard Garšanov
0
0
0
  Ramutis Malinauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2021-06-21
1 turas
KRUOPA-GIRULIAI
2:4
KLAIPĖDA CITY
2021-06-28
2 turas
MEMEL
3:4
KRUOPA-GIRULIAI
2021-07-05
3 turas
KRUOPA-GIRULIAI
2:0
DANĖS PERLAS
2021-07-12
4 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:1
KRUOPA-GIRULIAI
2021-07-19
5 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
7:1
KRUOPA-GIRULIAI
2021-08-03
6 turas
KLAIPĖDA CITY
5:0
KRUOPA-GIRULIAI
2021-08-09
7 turas
KRUOPA-GIRULIAI
1:3
MEMEL
2021-08-16
8 turas
KRUOPA-GIRULIAI
2:4
DANĖS PERLAS
2021-08-23
9 turas
KRUOPA-GIRULIAI
2:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-09-03
10 turas
KRUOPA-GIRULIAI
2:5
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
19.00
14 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. FK VS-JONUŠAI 14 19
5. KLAIPĖDOS FM B 11 18
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015