DANĖS PERLAS
Informacija
0
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
2
TAŠKAI
7 (vid. 1.40)
ĮMUŠTA
17 (vid. 3.40)
PRALEISTA
-10
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romualdas ŽukauskasRomas StonysNerijus Šliogeris
2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Romualdas Žukauskas
2
0
0
  Romas Stonys
2
0
0
  Nerijus Šliogeris
1
0
0
  Remigijus Venckus
1
0
0
  Robertas Baltuonė
1
0
0
  Elijus Pavlovas
0
0
0
  Vitalis Marozas
0
0
0
  Marius Narušis
0
0
0
  Vygandas Burškys
0
0
0
  Darius Grigaitis
0
0
0
  Mindaugas Davidavičius
0
0
0
  Renardas Vaitkus
0
0
0
  Nerijus Čiuprinskas
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
  Elijus Vilimas
0
0
0
  Deimantas Jankauskas
0
0
0
  Giedrius Glikmanas
0
0
0
  Pavel Truš
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Artūras Stučys
0
1
0
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Donatas Gabrėnas
0
0
0
  Valerijus Jankauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (5)
INFO
Rezultatas
2021-06-21
1 turas
DANĖS PERLAS
1:1
MEMEL
2021-06-28
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
DANĖS PERLAS
2021-07-05
3 turas
KRUOPA-GIRULIAI
2:0
DANĖS PERLAS
2021-07-12
4 turas
DANĖS PERLAS
4:9
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2021-07-19
5 turas
KLAIPĖDA CITY
2:2
DANĖS PERLAS

Sekančios rungtynės
INFO
6 turas
2021-08-02
19.00
MEMEL
-
DANĖS PERLAS

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015