Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
Del III vietos
2022-02-22
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-1 DANĖS PERLAS
Finalas
2022-02-17
NAUTICA 1-2 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Pusfinalis
2022-02-11
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11-3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Pusfinalis
2022-02-10
NAUTICA 3-0 DANĖS PERLAS
9
2022-02-03
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-4 DANĖS PERLAS
9
2022-02-01
FK PAJŪRIS 4-5 KRUOPA
9
2022-02-01
FK FUTERA 3-3 GEGŪNĖ-SENDVARIS
9
2022-01-31
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10-4 MEMEL
8
2022-01-28
KRUOPA 5-3 FK FUTERA
8
2022-01-25
DANĖS PERLAS 5-1 FK PAJŪRIS
7
2022-01-25
NAUTICA 11-3 KRUOPA
8
2022-01-24
MEMEL 0-7 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8
2022-01-20
GEGŪNĖ-SENDVARIS 4-13 NAUTICA
7
2022-01-18
FK FUTERA 0-6 DANĖS PERLAS
7
2022-01-17
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-3 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2022-01-17
FK PAJŪRIS 5-6 MEMEL
6
2022-01-13
DANĖS PERLAS 4-10 NAUTICA
6
2022-01-11
MEMEL 7-3 FK FUTERA
5
2022-01-10
KRUOPA 1-4 GEGŪNĖ-SENDVARIS
5
2022-01-10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12-1 FK PAJŪRIS
5
2022-01-06
NAUTICA 13-3 MEMEL
4
2022-01-04
FK PAJŪRIS 3-12 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2022-01-03
FK FUTERA 4-9 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5
2022-01-03
GEGŪNĖ-SENDVARIS 4-2 DANĖS PERLAS
4
2021-12-22
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5-2 FK FUTERA
4
2021-12-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4-4 NAUTICA
4
2021-12-21
MEMEL 1-5 GEGŪNĖ-SENDVARIS
4
2021-12-20
DANĖS PERLAS 6-3 KRUOPA
3
2021-12-19
FK FUTERA 2-1 FK PAJŪRIS
3
2021-12-16
GEGŪNĖ-SENDVARIS 2-8 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2021-12-16
NAUTICA 5-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2021-12-13
KRUOPA 6-7 MEMEL
2
2021-12-10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10-1 KRUOPA
2
2021-12-09
FK PAJŪRIS 2-12 NAUTICA
2
2021-12-09
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5-2 GEGŪNĖ-SENDVARIS
2
2021-12-06
MEMEL 2-10 DANĖS PERLAS
1
2021-12-03
DANĖS PERLAS 3-12 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1
2021-12-02
NAUTICA 9-3 FK FUTERA
1
2021-11-30
GEGŪNĖ-SENDVARIS 11-3 FK PAJŪRIS
1
2021-11-29
KRUOPA 3-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
9 turas
GARANT GROUP - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.10
9 turas
FASOUL FC - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
10 turas
HBH - ŠILUTĖS VETERANAS
Kretingos miesto stadionas
20.10
8 turas
KRUOPA - GARGŽDŲ VETERANAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 7 20 16
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 7 5 16
4. MINIJA B 8 -9 8
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 -8 7
6. FASOUL 8 -3 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 18 21
2. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 7 29 18
3. GARANT GROUP 8 21 17
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 10 16
5. FC SUOLIUKAS 8 8 15
6. FK GRANATA 7 6 14
7. KLAIPĖDA CITY 8 0 12
8. FASOUL FC 8 3 11
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 7 -2 9
11. PANTHERS FC 8 -16 7
12. FK JONUŠAI 8 -16 5
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 8 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 26 20
2. NAUTICA 7 23 15
3. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 11 13
4. DANĖS PERLAS 8 -8 13
5. KLAIPĖDA CITY 8 -1 9
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 8 -41 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 5 4 10
3. HBH 6 8 9
4. KRUOPA 6 -6 7
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015