PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Informacija
6
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
20
TAŠKAI
68 (vid. 8.50)
ĮMUŠTA
22 (vid. 2.75)
PRALEISTA
46
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas VeževičiusGvidas JuškaMarius Komovas
19 įvarč.19 įvarč.9 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Robertas Veževičius
19
0
0
  Gvidas Juška
19
0
0
  Marius Komovas
9
0
0
  Audrius Tolis
6
0
0
  Robertas Šalkauskas
6
0
0
  Tadas Labukas
6
0
0
  Andrius Šlušnys
5
0
0
  Irmantas Medutis
4
0
0
  Darius Grigaitis
2
0
0
  Edgaras Voitechovskis
2
0
0
  Raimondas Alseika
1
0
0
  Mantas Šumskis
1
0
0
  Marius Nausėdas
1
0
0
  Vacys Lekevičius
0
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0
  Edgaras Jokūbaitis
0
0
0
  Marius Valskis
0
0
0
  Saulius Abromavičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2021-12-03
1 turas
DANĖS PERLAS
3:12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-12-10
2 turas
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10:1
KRUOPA
2021-12-16
3 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2:8
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-12-21
4 turas
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:4
NAUTICA
2022-01-03
5 turas
FK FUTERA
4:9
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2022-01-10
5 turas
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
12:1
FK PAJŪRIS
2022-01-17
7 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:3
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2022-01-31
9 turas
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10:4
MEMEL
2022-02-11
Pusfinalis turas
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
11:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-02-17
Finalas turas
NAUTICA
1:2
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija


KLFF partneriai


Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 8 18
2. FK JAKAI 8 16
3. BANGA 8 15
4. KARYS.LT 8 7
5. LCC MOOSE FC 8 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
4. KRANTONA 6 9
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. DRAGŪNAI 7 15
4. FC SUOLIUKAS 7 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. LCC MOOSE FC 7 6
7. FK FUTERA 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 8 22
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 20
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 16
4. DANĖS PERLAS 8 15
5. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 13
6. MEMEL 8 9
7. KRUOPA 8 6
8. FK FUTERA 8 4
9. FK PAJŪRIS 8 0


KLFF.lt - 2015