DANĖS PERLAS
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
39 (vid. 4.88)
ĮMUŠTA
35 (vid. 4.38)
PRALEISTA
4
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vitalis MarozasVitalis BieliauskasArtūras Stučys
8 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vitalis Marozas
8
0
0
  Vitalis Bieliauskas
8
0
0
  Artūras Stučys
6
1
0
  Nerijus Šliogeris
4
0
0
  Marius Narušis
4
0
0
  Vitalijus Butko
3
0
0
  Vygandas Burškys
2
0
0
  Donatas Gabrėnas
2
0
0
  Elijus Pavlovas
1
0
0
  Mindaugas Davidavičius
1
1
0
  Deimantas Jankauskas
1
0
0
  Giedrius Glikmanas
1
0
0
  Remigijus Venckus
0
0
0
  Renardas Vaitkus
0
0
0
  Nerijus Čiuprinskas
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
  Elijus Vilimas
0
0
0
  Romualdas Žukauskas
0
0
0
  Pavel Truš
0
0
0
  Romas Stonys
0
0
0
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2021-12-03
1 turas
DANĖS PERLAS
3:12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-12-06
2 turas
MEMEL
2:10
DANĖS PERLAS
2021-12-20
4 turas
DANĖS PERLAS
6:3
KRUOPA
2022-01-03
5 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
4:2
DANĖS PERLAS
2022-01-13
6 turas
DANĖS PERLAS
4:10
NAUTICA
2022-01-18
7 turas
FK FUTERA
0:6
DANĖS PERLAS
2022-01-25
8 turas
DANĖS PERLAS
5:1
FK PAJŪRIS
2022-02-03
9 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:4
DANĖS PERLAS
2022-02-10
Pusfinalis turas
NAUTICA
3:0
DANĖS PERLAS
2022-02-22
Del III vietos turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:1
DANĖS PERLAS

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
HBH - KLAIPĖDOS VETERANAI
Kretingos miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 11 31 31
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12 9 19
4. KLAIPĖDOS FM B 10 1 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 -27 9
7. FK JONUŠAI 12 -31 8
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015