DANĖS PERLAS
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
39 (vid. 4.88)
ĮMUŠTA
35 (vid. 4.38)
PRALEISTA
4
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vitalis MarozasVitalis BieliauskasArtūras Stučys
8 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vitalis Marozas
8
0
0
  Vitalis Bieliauskas
8
0
0
  Artūras Stučys
6
1
0
  Nerijus Šliogeris
4
0
0
  Marius Narušis
4
0
0
  Vitalijus Butko
3
0
0
  Vygandas Burškys
2
0
0
  Donatas Gabrėnas
2
0
0
  Elijus Pavlovas
1
0
0
  Mindaugas Davidavičius
1
1
0
  Deimantas Jankauskas
1
0
0
  Giedrius Glikmanas
1
0
0
  Remigijus Venckus
0
0
0
  Renardas Vaitkus
0
0
0
  Nerijus Čiuprinskas
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
  Elijus Vilimas
0
0
0
  Romualdas Žukauskas
0
0
0
  Pavel Truš
0
0
0
  Romas Stonys
0
0
0
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2021-12-03
1 turas
DANĖS PERLAS
3:12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-12-06
2 turas
MEMEL
2:10
DANĖS PERLAS
2021-12-20
4 turas
DANĖS PERLAS
6:3
KRUOPA
2022-01-03
5 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
4:2
DANĖS PERLAS
2022-01-13
6 turas
DANĖS PERLAS
4:10
NAUTICA
2022-01-18
7 turas
FK FUTERA
0:6
DANĖS PERLAS
2022-01-25
8 turas
DANĖS PERLAS
5:1
FK PAJŪRIS
2022-02-03
9 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:4
DANĖS PERLAS
2022-02-10
Pusfinalis turas
NAUTICA
3:0
DANĖS PERLAS
2022-02-22
Del III vietos turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:1
DANĖS PERLAS

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija


KLFF partneriai


Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 8 18
2. FK JAKAI 8 16
3. BANGA 8 15
4. KARYS.LT 8 7
5. LCC MOOSE FC 8 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
4. KRANTONA 6 9
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. DRAGŪNAI 7 15
4. FC SUOLIUKAS 7 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. LCC MOOSE FC 7 6
7. FK FUTERA 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 8 22
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 20
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 16
4. DANĖS PERLAS 8 15
5. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 13
6. MEMEL 8 9
7. KRUOPA 8 6
8. FK FUTERA 8 4
9. FK PAJŪRIS 8 0


KLFF.lt - 2015