Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
6
2021-07-22
KLAIPĖDA CITY 3-5 KFA-NEPTŪNAS
6
2021-07-22
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-2 FK FUTERA
6
2021-07-21
GARANT GROUP 8-2 TRITON LT
6
2021-07-21
FC SUOLIUKAS 2-3 FK GRANATA
6
2021-07-20
FK JAKAI 1-2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
2021-07-20
FK VS-JONUŠAI 9-0 NEWLINK TRUST
6
2021-07-20
FK PLIUSAS 2-6 FASOUL ARTSPACE
5
2021-07-16
FK FUTERA 4-6 KLAIPĖDA CITY
5
2021-07-15
FASOUL ARTSPACE 0-7 GARANT GROUP
5
2021-07-15
NEWLINK TRUST 1-2 FK JAKAI
5
2021-07-14
FK GRANATA 5-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2021-07-14
KFA-NEPTŪNAS 5-2 FK PLIUSAS
5
2021-07-13
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-0 FC SUOLIUKAS
5
2021-07-13
TRITON LT 0-2 FK VS-JONUŠAI
4
2021-07-09
FK PLIUSAS 1-6 FK FUTERA
4
2021-07-09
FK JAKAI 1-2 TRITON LT
4
2021-07-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-4 FC SUOLIUKAS
4
2021-07-08
NEWLINK TRUST 0-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2021-07-08
FK VS-JONUŠAI 1-0 FASOUL ARTSPACE
4
2021-07-07
KLAIPĖDA CITY 5-2 FK GRANATA
4
2021-07-07
GARANT GROUP 4-2 KFA-NEPTŪNAS
3
2021-07-02
FK GRANATA 6-0 FK PLIUSAS
3
2021-07-01
TRITON LT 4-3 NEWLINK TRUST
3
2021-06-30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2021-06-30
FK FUTERA 2-3 GARANT GROUP
3
2021-06-30
KFA-NEPTŪNAS 0-1 FK VS-JONUŠAI
3
2021-06-29
FASOUL ARTSPACE 1-2 FK JAKAI
3
2021-06-29
FC SUOLIUKAS 3-4 KLAIPĖDA CITY
2
2021-06-25
KLAIPĖDA CITY 3-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2021-06-25
TRITON LT 0-3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2021-06-23
FK PLIUSAS 3-8 FC SUOLIUKAS
2
2021-06-23
NEWLINK TRUST 0-1 FASOUL ARTSPACE
2
2021-06-22
FK JAKAI 2-2 KFA-NEPTŪNAS
2
2021-06-22
FK VS-JONUŠAI 5-0 FK FUTERA
2
2021-06-22
GARANT GROUP 1-0 FK GRANATA
1
2021-06-17
FASOUL ARTSPACE 5-1 TRITON LT
1
2021-06-17
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-2 KLAIPĖDA CITY
1
2021-06-17
EDM STATYBA-SENDVARIS 8-0 FK PLIUSAS
1
2021-06-16
FK GRANATA 3-2 FK VS-JONUŠAI
1
2021-06-16
FC SUOLIUKAS 2-4 GARANT GROUP
1
2021-06-15
FK FUTERA 0-1 FK JAKAI
1
2021-06-15
KFA-NEPTŪNAS 4-0 NEWLINK TRUST
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015