FASOUL ARTSPACE
Informacija
6
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
20
TAŠKAI
25 (vid. 1.92)
ĮMUŠTA
28 (vid. 2.15)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Manuchim OgunduKonstantin AndrijenkoDenis Demereckas
10 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Manuchim Ogundu
10
0
0
  Konstantin Andrijenko
3
3
0
  Denis Demereckas
2
3
0
  Kiril Čiupalov
2
0
0
  Mohamed Sahbi
2
2
0
  Aleksey Lyskov
1
0
0
  Neilas Valantinas
1
0
0
  Daniel Okenwa
1
0
0
  Titas Staupelis
1
1
0
  Timur Cyvaniuk
1
1
0
  Povilas Mikalauskis
0
0
0
  Yunus Anar
0
0
0
  Aleksandr Ševelkov
0
0
0
  Dmitrij Karelov
0
0
0
  Ivan Gorniakov
0
0
0
  Norbertas Šneideris
0
1
0
  Oleg Zinovjev
0
0
0
  Roman Kuzmičiov
0
0
0
  Dmitrij Ryndin
0
1
0
  Sergej Pavlov
0
0
0
  Jevgenij Bulbenkov
0
0
0
  Oleksii Ivlichev
0
0
0
  Andrej Seliviorstov
0
0
0
  Marc Dyper
0
2
0
  Matas Vasiliauskas
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Aleksandr Marinič
0
0
0
  Yohana Dawood Asofi
0
0
0
  Nikas Klimas
0
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2021-06-17
1 turas
FASOUL ARTSPACE
5:1
TRITON LT
2021-06-23
2 turas
NEWLINK LT
0:1
FASOUL ARTSPACE
2021-06-29
3 turas
FASOUL ARTSPACE
1:2
FK JAKAI
2021-07-08
4 turas
FK JONUŠAI
1:0
FASOUL ARTSPACE
2021-07-15
5 turas
FASOUL ARTSPACE
0:7
GARANT GROUP
2021-07-20
6 turas
FK PLIUSAS
2:6
FASOUL ARTSPACE
2021-08-05
7 turas
FASOUL ARTSPACE
0:4
KLAIPĖDA CITY
2021-08-12
8 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:1
FASOUL ARTSPACE
2021-08-19
9 turas
FASOUL ARTSPACE
1:4
FC SUOLIUKAS
2021-08-26
10 turas
FK GRANATA
2:4
FASOUL ARTSPACE
2021-08-31
11 turas
FASOUL ARTSPACE
3:2
FK FUTERA
2021-09-07
12 turas
KFA-NEPT?NAS
1:2
FASOUL ARTSPACE
2021-09-16
13 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:1
FASOUL ARTSPACE

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015