FASOUL ARTSPACE
Informacija
6
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
20
TAŠKAI
25 (vid. 1.92)
ĮMUŠTA
28 (vid. 2.15)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Manuchim OgunduKonstantin AndrijenkoDenis Demereckas
10 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Manuchim Ogundu
10
0
0
  Konstantin Andrijenko
3
3
0
  Denis Demereckas
2
3
0
  Kiril Čiupalov
2
0
0
  Mohamed Sahbi
2
2
0
  Aleksey Lyskov
1
0
0
  Neilas Valantinas
1
0
0
  Daniel Okenwa
1
0
0
  Titas Staupelis
1
1
0
  Timur Cyvaniuk
1
1
0
  Povilas Mikalauskis
0
0
0
  Yunus Anar
0
0
0
  Aleksandr Ševelkov
0
0
0
  Dmitrij Karelov
0
0
0
  Ivan Gorniakov
0
0
0
  Norbertas Šneideris
0
1
0
  Oleg Zinovjev
0
0
0
  Roman Kuzmičiov
0
0
0
  Dmitrij Ryndin
0
1
0
  Sergej Pavlov
0
0
0
  Jevgenij Bulbenkov
0
0
0
  Oleksii Ivlichev
0
0
0
  Andrej Seliviorstov
0
0
0
  Marc Dyper
0
2
0
  Matas Vasiliauskas
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Aleksandr Marinič
0
0
0
  Yohana Dawood Asofi
0
0
0
  Nikas Klimas
0
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2021-06-17
1 turas
FASOUL ARTSPACE
5:1
TRITON LT
2021-06-23
2 turas
NEWLINK TRUST
0:1
FASOUL ARTSPACE
2021-06-29
3 turas
FASOUL ARTSPACE
1:2
FK JAKAI
2021-07-08
4 turas
FK VS-JONUŠAI
1:0
FASOUL ARTSPACE
2021-07-15
5 turas
FASOUL ARTSPACE
0:7
GARANT GROUP
2021-07-20
6 turas
FK PLIUSAS
2:6
FASOUL ARTSPACE
2021-08-05
7 turas
FASOUL ARTSPACE
0:4
KLAIPĖDA CITY
2021-08-12
8 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:1
FASOUL ARTSPACE
2021-08-19
9 turas
FASOUL ARTSPACE
1:4
FC SUOLIUKAS
2021-08-26
10 turas
FK GRANATA
2:4
FASOUL ARTSPACE
2021-08-31
11 turas
FASOUL ARTSPACE
3:2
FK FUTERA
2021-09-07
12 turas
KFA-NEPTŪNAS
1:2
FASOUL ARTSPACE
2021-09-16
13 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:1
FASOUL ARTSPACE

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015