Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-09-07, 12 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Aidas Mazalas
KFA-FC NEPTŪNAS B 1-2
(1-1)
FASOUL ARTSPACE
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Khaled Menani
Denis Matihin
Mark Šin
Tautvydas Špiegis
Anton solovyev
Clifford Agwe Awah
Laurynas Barsteika
Dovydas Švambaris
Donatas Gaižauskas
Aleksandr Fiodorov
Martynas Jucius
Denis Matihin
3 min. 1-0
11 min. 1-1
(9 m.)
Konstantin Andrijenko
40 min. 1-2
Denis Demereckas
Oleksii Ivlichev
Denis Demereckas
Matas Vasiliauskas
Mohamed Sahbi
Konstantin Andrijenko
Andrej seliviorstov
Marc Dyper
Dmitrij Ryndin
Daniel Okenwa
Titas Stupelis
Manuchim Ogundu
Timur Cyvaniuk
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Konstantin Andrijenko, Mark Šin, Timur Cyvaniuk, Denis Demereckas, Dmitrij Ryndin
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
20.10
1 turas
FASOUL ARTSPACE - KFA-FC NEPTŪNAS B
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
21.10
2 turas
MEMEL - DANĖS PERLAS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 3
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. KRANTONA 1 3
4. FK SMK 0 0
5. FK BALTIJA 1 0
6. FK VS-JONUŠAI 1 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DRAGŪNAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
4. KFA-FC NEPTŪNAS B 0 0
5. FASOUL ARTSPACE 0 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. MEMEL 0 0
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. DANĖS PERLAS 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015